olej, kerton
50 x 65,5 cm
Signatura: PD K. Langer
barevná litografie 53/120
43 x 32,5 cm
Signatura: PD Vajce 91
grafický list, autorský tisk
61 x 42,5 cm
Signatura: PD J Kapec 96
barevná litografie 21/120
43 x 32,5 cm
Signatura: PD Vajce 91
barevná litografie 40/120
43 x 33 cm
Signatura: PD Vajce 91
kombinovaná technika, reliéfní obraz
18 x 16,5 x 2,5 cm
Signatura: J. Boška na rubu
olej, lepenka
15 x 19,5 cm
Signatura: LD Raszka Pavel
40.léta 20. stol.
olej, malířská lepenka
14,5 x 14,5 cm (výřez)
Signatura: PD Raszka
olej, plátno
40 x 50 cm
olej, plátno
90 x 62 cm
Signatura: PD Boh. Dvorský
olej, plátno
56 x 59 cm
Signatura: PD Lojza Budík 931
29,5 x 26,5 cm (výřez)
Signatura: PD V Konečný 77
barevná litografie
11,5 x 11,5 cm
Signatura: Jan Halla
barevná litografie
18 x 25 cm
1975, 1977
2 x dřevoryt
9,5 x 7,5 / 12,5 x 10 cm
Signatura: 2 x Pavel Tichý
kvaš, tepera
25 x 33 cm
Signatura: PD Juhas
barevná litografie
10 x 7,5 cm
Signatura: C. B. v tisku
lept 20/50
10 x 7 cm
Signatura: Zdenek Fuksa 77
suchá jehla 17/50
13 x 7,5 cm
Signatura: PD K. Šafář
suchá jehla 12/70
14,5 x 6,5 cm
Signatura: PD K. Šafář
barevná litografie 138/180
17,5 x 15,5 cm
Signatura: PD Liesler 93., UD J.L. v tisku
akvatinta
26 x 32,5 cm
Signatura: PD Jar. Stretti-Zamponi
15,5 x 9,5 cm
Signatura: monogram JH 78 v tisku
litografie 38/200
16 x 10,5 cm
Signatura: nečitelná