26,5 x 25,5 cm
Signatura: PD Juračka 95
olej, dřevěná deska
28 x 18,5 cm
Signatura: PD Tropen (?)
barevná akvatinta
15 x 17 cm
Signatura: PD nečitelná
23 x 30,5 cm
Signatura: PD P. Rudolf 70
suchá jehla12/50
19,5 x 36,5 cm
Signatura: PD V Komárek 67
lept, běloba, autorský tisk 8/12
62 x 45 cm
Signatura: PD Marie Filippovová 1994
barevná litografie 22/90
49 x 37,5 cm
Signatura: PD Emanuel Ranný 90
fotografie
58 x 48 cm
Signatura: UD Židlický 1983, Židlický 1983 na rubu
fotografie
59,5 x 49 cm (výřez)
Signatura: Staněk na štíku na paspartě
72 x 37,5 cm
Signatura: PD Boťanský Lad. 1973
olej, sololit
43 x 77,5 cm
Signatura: PD JK 78
olej, malířská lepenka
59 x 40 cm
Signatura: PD Ludvík Schneiderka
olej, překližka
55 x 64,5 cm
Signatura: PD ADrašar 47
olej, lepenka
70 x 59,5 cm
Signatura: LD Ludvík Schneiderka