10,5 x 14 cm
Signatura: Ivan Ouhel na protistraně dvoulistu
2 x kresba tužkou, 1 x kresba perem
13 x 7,5 / 10,5 x 3,5 / 5 x 4,5 cm
fotografie
18,5 x 24,5 cm
Signatura: Jindra ze Sovince na rubu
akvarel
26 x 20 cm
Signatura: Křížek 57
lept 20/27
15 x 11 cm
Signatura: M 94, na rubu Máša Petr 95
lept 10/50
7 x 9,5 cm
Signatura: Steker
reliéfní otisk
23 x 29 cm
Signatura: značka 59
3 x barevná litografie
10 x 13,5 cm
Signatura: 3 x Bím
akvarel, papír
11 x 30 cm
Signatura: P. Kotík
litografie 28/100
10,5 x 10,5 cm
Signatura: Viera Gergeľová, 1982
kombinovaná technika, papír
11 x 14 cm
reliéfní tisk 152/200
13 x 13 cm
Signatura: M. Dobeš, 1972
lept 88/100
9,5 x 14,5 cm
Signatura: J. J. Králík 92
1982, 1987, 1989, 1986, 1981
5 x lept
8 x 11 / 13,5 x 8,5 cm
Signatura: 5 x M. Karas
20.léta 20. stol.
akvarel, kvaš, papír
11,5 x 15,5 cm
20. léta 20. stol.
akvarel, kvaš, papír
11,5 x 15 cm
kombinovaná technika, papír
18 x 22,5 cm
Signatura: P. Kotík 37
akvarel, tuš, oboustranná kresba
10,5 x 30 cm
Signatura: P. Kotík 56
zlacený reliéfní tisk, autorský tisk
15,5 x 14,5 cm
Signatura: Olbram Zoubek
17,5 x 14,5 cm
Signatura: Olbram Zoubek
16 x 14,5 cm
Signatura: Olbram Zoubek
36 x 16 cm
Signatura: Olbram Zoubek
akvarel, papír, karton
29 x 20,5 cm
Signatura: P. Kotík 41
2004 - 2005
mořené dřevo
v. 69 cm