olej, sololit
38,5 x 38,5 cm
zlacený reliéfní tisk, autorský tisk
34,5 x 34,5 cm
Signatura: Olbram Zoubek
lept, akvatinta, kolorováno
51 x 33,5 cm
Signatura: PD nečitelná
34 x 25 cm
Signatura: Olbram Zoubek
barevný lept s akvatintou, kolorováno
51 x 33,5 cm
Signatura: PD nečitelná
34 x 25 cm
Signatura: Olbram Zoubek
19,5 x 15 cm
Signatura: Olbram Zoubek
19,5 x 15 cm
Signatura: Olbram Zoubek
52 x 33 cm
Signatura: PD nečitelná
33 x 30 cm
Signatura: PD L. Parma - 1930, LD monogram LP v tisku
texty tištěné (2ks), psané rukou (10ks) a různé grafické techniky (21ks) 23/33
30 x 16 cm (listy)
Signatura: vše signováno
texty psané rukou (14ks) a různé grafické techniky (16ks) 22/30
30 x 16 cm (listy)
Signatura: vše signováno( mimo Reynek)
litografie
18 x 14,5 cm
Signatura: UD Liesler 2001
akvarel
15,5 x 24 cm
texty tištěné (2ks), psané rukou (9ks) a různé grafické techniky (19ks) 22/30
30 x 16 cm (listy)
Signatura: vše signováno
10 x 6 cm
mědirytina
6,5 x 15 cm
texty tištěné (3ks), psané rukou (11ks) a různé grafické techniky (16ks) 20/30
30 x 16 cm (listy)
Signatura: vše signováno
olej, lepenka
28 x 36 cm
Signatura: LD Feikl St.
lept, akvatinta 2/30
28,5 x 23,5 cm
Signatura: PD Emil Filla 34, E. F. v tisku
19,5 x 15 cm
Signatura: PD Emil Filla
14,5 x 17,5 cm
Signatura: PD nečitelná
kvaš
28 x 23 cm
Signatura: UD P. K.
barevná litografie
8 x 14,5 cm