ocelorytina
6 x 4,5 cm
ocelorytina
4,5 x 7 cm
ocelorytina
6,5 x 6 cm
ocelorytina
6,5 x 6 cm
ocelorytina
4,5 x 6,5 cm
Signatura: Brož 73 v tisku
ocelorytina
5 x 7 cm
knihtisk
24 x 17 cm
Signatura: Toyen v tisku
knihtisk
24 x 17 cm
knihtisk
23,5 x 17 cm
Signatura: Toyen v tisku
knihtisk
24 x 17 cm
Signatura: Toyen v tisku
18 x 24,5 cm
litografie
18 x 11 cm
Signatura: M Švabinský
litografie
17 x 12,5 cm
Signatura: M Švabinský, Švabinský v tisku
15 x 11,5 cm
Signatura: M Švabinský
8 x 10,5 cm
Signatura: M Švabinský
1892
kresba tužkou, akvarel
37,5 x 54,5 cm
Signatura: Roubalík 1892
lept, novotisk 6/20
31 x 37,5 cm
Signatura: monogram v tisku, autorské razítko
1887
kresba tužkou, akvarel
46 x 31 cm
Signatura: Góda Roubalík 15/8 87
36,5 x 29,5 cm
Signatura: M Švabinský
1882
kresba tužkou, akvarel
30,5 x 41 cm
Signatura: Roubalík 20/XI 82
8 x 13 cm
Signatura: M Švabinský
11,5 x 10 cm
Signatura: M Švabinský
2010
barevná litografie 73/130
21,5 x 28 cm
Signatura: Komárek 2010
2010
barevná litografie 73/130
21 x 28,5 cm
Signatura: Komárek 2010