kresba tuší, tužka, akvarel, běloba
33 x 45 cm
kresba tuší, tužkou, akvarel, běloba
33 x 45 cm
kresba tuší, tužkou, běloba
33 x 45 cm
kresba tuší, tužkou, akvarel
33 x 45 cm
kresba tuší, běloba
33 x 45 cm
kresba tuší, tužkou, běloba
33 x 45 cm
kresba tuší, tužkou, běloba
33 x 45 cm
kresba tuší, tužkou, běloba
33 x 45 cm
kresba tuší, tužkou, běloba
33 x 45 cm
2 x kresba tuší, tužkou, běloba
33 x 45 cm
3 x kresba tuší, tužkou, běloba
3 ks 33 x 45 cm
3 x kresba tuší, 1 x kolorováno akvarelem
14 x 21, 20 x 24,5, 34 x 48 cm
kresba tuší, běloba
33 x 44,5 cm
kresba tuší, pastel
17 x 21 cm
Signatura: LD P. K. 26
olej, vrypy, sololit
70,5 x 59 cm
Signatura: UD 1991, PD J Bartůněk
tempera, pastel, karton
36 x 15,5 cm
Signatura: LD Vašíček 70
barevná litografie 85/207
21,5 x 15,5 cm
Signatura: PD Liesler 94.
barevná litografie 193/200
16,5 x 15 cm
Signatura: PD Liesler 92.
barevná litografie 62/207
20,5 x 15 cm
Signatura: PD Liesler 94.
barevná litografie 179/200
16,5 x 15 cm
Signatura: PD Liesler 92.
barevná litografie 39/50
24,5 x 16,5 cm
Signatura: UD K. Oberthor 93
barevná litografie 90/145
24 x 29,5 cm
Signatura: PD Liesler 85.
20,5 x 11,5 cm
Signatura: UD V Komárek
barevný lept s akvatintou 20/60
19,5 x 29,5 cm
Signatura: PD J Souček 90