kombinovaná technika, tempera, pastel, lepenka
34,5 x 23,5 cm
Signatura: sign. UD Jan Bauch 1943
Vyvolávací cena: | 15 000 Kč |
olej, plátno
60 x 44 cm
Signatura: sign. LD N. Rodionov 1931
Vyvolávací cena: | 130 000 Kč |
kol. r. 1935
pastel, ruční papír
32 x 24 cm
Signatura: nesignováno
Vyvolávací cena: | 16 000 Kč |
1913
32 x 32 cm
Signatura: sign. PD A Bílek 1913
Vyvolávací cena: | 28 000 Kč |
kvaš, tuš, karton
33 x 28 cm
Signatura: sign. PN Kaláb 37
Vyvolávací cena: | 5 500 Kč |
kombinovaná technika, tuš, akvarel
37 x 48 cm
Signatura: sign. LD AP
bromostříbrná fotografie
28,5 x 22,5 cm
Signatura: značeno PD zbytek razítka Drtikol - Prague Bromografia, č. 117 narubu tužkou
Vyvolávací cena: | 58 000 Kč |
bromostříbrná fotografie
23,5 x 18 cm
Signatura: značeno PD 87 Drtikol - Prague Bromografia Poděbrady
Vyvolávací cena: | 45 000 Kč |
originální bromostříbrná fotografie
22 x 16 cm
Signatura: PD slepotiskové razítko Drtikol spol. Praha 1923
1918
olej, překližka
55 x 46 cm
Signatura: sign. LD P. Kotík 1918
Vyvolávací cena: | 250 000 Kč |
olej, plátno
34 x 41 cm
Signatura: sign. LD P. Kotík 44, na ruhu P. Kotík 44
Vyvolávací cena: | 120 000 Kč |
34 x 50 cm
Signatura: sign. LN P. Kotík 42
Vyvolávací cena: | 25 000 Kč |
olej, plátno
60 x 56,5 cm
Signatura: sign. PD P. Kotík
Vyvolávací cena: | 580 000 Kč |
40. léta 20. s
olej, sololit
70 x 76 cm
Signatura: sign. LD Feigl
Vyvolávací cena: | 55 000 Kč |
46 x 61 cm
Signatura: sign. LN Hložník
Vyvolávací cena: | 420 000 Kč |
olej, plátno
64 x 48 cm
Signatura: sign. LD Jiroudek 44
Vyvolávací cena: | 35 000 Kč |
olej, olejová tempera, lepenka
35 x 46 cm
Signatura: sign. LD Jar Král 1929
Vyvolávací cena: | 150 000 Kč |
olej, plátno
54,5 x 46,5 cm
Signatura: sign. nezjištěna
olejová tempera, karton
30 x 19 cm
Signatura: sign. PD monogram MK
Vyvolávací cena: | 9 000 Kč |
2. pol. 30. le
65,5 x 48 cm
Signatura: sign. PD Veris Paris
Vyvolávací cena: | 17 000 Kč |
kvaš, papír
34 x 25 cm
Signatura: sign. PD Condoy. 47
Vyvolávací cena: | 20 000 Kč |
olej, plátno
51 x 65 cm
Signatura: sign. LN Emil Filla 30
Vyvolávací cena: | 3 800 000 Kč |
1921
30 x 23 cm
Signatura: sign. PD E.F. 21 Sklenice
Vyvolávací cena: | 115 000 Kč |
suchá jehla s akvatintou 3/30
30 x 36 cm
Signatura: sign. PD Emil Filla 32., DU monogram E.F. 32 v desce