1888
akvarel
27 x 21,5 cm
Signatura: PD J. Bubeníček, LD pod rámem přípis a datace 1888
barevná litografie 27/50
28 x 10,5 cm
Signatura: UD Cyril Chramosta, Cyril Chramosta 71 v tisku
36,5 x 21 cm
Signatura: LN Bělocvětov 63
13,5 x 13,5 cm
Signatura: Sýkora
11 x 11 cm
Signatura: Boštík
lept, barevná akvatinta
24,5 x 15,5 cm
Signatura: PD V. Röhling, LD V, Röhling v tisku a autorské razítko
kresba, kombinovaná technika
10,5 x 14,5 cm
Signatura: Ivan Ouhel
suchá jehla 6/50
11,5 x 7,5 cm
Signatura: V Komárek
8 x 8 cm
Signatura: Boštík
barevná litografie 17/60
16 x 39,5 cm
Signatura: PD Chadima 74
23,5 x 19 cm
Signatura: PD Emil Filla
kresba tužkou, akvarel
32,5 x 36,5 cm
Signatura: PD J. M.
akvarel
28 x 20 cm
Signatura: PD Sopko 17. 3. 78
fotografie
13 x 18 cm
Signatura: na rubu Jindra ze Sovince
lept, III. stav 9/100
9,5 x 7 cm
Signatura: Dudek 95, na rubu autorské razítko
serigrafie, autorský tisk
17,5 x 13,5 cm
Signatura: Jos. Hampl 79
24,5 x 20 cm
Signatura: LN Bělocvětov -74
linoryt 102/307
15,5 x 12 cm
Signatura: J. D. 96
strukturální grafika
13 x 13 cm
29 x 19,5 cm
Signatura: LD Bělocvětov
uhel, tužka, kvaš, papír
49 x 70 cm
Signatura: PD Z. Höhmová 1984
tempera, papír
50 x 48,5 cm
Signatura: UD Inez Tuschnerová 77, LD P. F. 1978!
2007
zlacený reliéfní tisk
17 x 15 cm
Signatura: Olbram Zoubek
tempera, papír
33,5 x 47 cm
Signatura: LD I. T, PD I. Tuschnerová 1978