olej, lepenka
49 x 65 cm
Signatura: sign. LD M. Benka
Vyvolávací cena: | 380 000 Kč |
olej, plátno
65 x 75 cm
Signatura: sign. PD Jambor 1920
Vyvolávací cena: | 65 000 Kč |
olej, lepenka
34 x 48 cm
Signatura: sign. LD Jambor 1929
Vyvolávací cena: | 55 000 Kč |
olej, lepenka
49 x 65,5 cm
Signatura: sign. PD K. J. Sigmund
Vyvolávací cena: | 14 000 Kč |
olej, plátno
78 x 145 cm
Signatura: sign. LD Ot. Nejedlý
Vyvolávací cena: | 125 000 Kč |
1932 - 1935
olej, plátno
70 x 54 cm
Signatura: sign. PD Willi Nowak
Vyvolávací cena: | 290 000 Kč |
1910
olej, plátno
74 x 66 cm
Signatura: sign. nezjištěna
Vyvolávací cena: | 180 000 Kč |
olej, plátno
60 x 46 cm
Signatura: sign. PD V. Beneš
olej, plátno
49 x 60 cm
Signatura: sign. PD V. Beneš
olej, plátno
61 x 46 cm
Signatura: sign. PD Rabas 39
Vyvolávací cena: | 35 000 Kč |
olej, plátno
70 x 115 cm
Signatura: sign. PD V. Hroch
Vyvolávací cena: | 18 000 Kč |
olej, plátno
49,5 x 63 cm
Signatura: sign. PD G. Musatov 39
Vyvolávací cena: | 120 000 Kč |
olej, plátno
47 x 56 cm
Signatura: sign. PD J Slavíček
akvarel, karton
26 x 36 cm
Vyvolávací cena: | 16 000 Kč |
olej, lepenka
32 x 47,5 cm
Vyvolávací cena: | 110 000 Kč |
olej, plátno
92,5 x 73 cm
Signatura: sign. PD Coubine
olej, sololit
60,5 x 46 cm
Signatura: sign. LD C. Bouda 1944
Vyvolávací cena: | 28 000 Kč |
kvaš, tempera, karton
40 x 28 cm
Signatura: sign. PD Trnka
olejová tempera, karton
19,5 x 14 cm
Signatura: sign. PD Trnka
Vyvolávací cena: | 29 000 Kč |
olej, lepenka
12 x 33 cm
Signatura: sign. LD C Bouda 6. VIII. 1944
Vyvolávací cena: | 38 000 Kč |
olej, plátno
59,5 x 72,5 cm
Signatura: sign. PD Coubine
Vyvolávací cena: | 400 000 Kč |
olej, plátno
49 x 31 cm
Signatura: sign. LD Liesler 39
Vyvolávací cena: | 46 000 Kč |
olej, plátno
83 x 92 cm
Signatura: sign. LD B. S. Urban 1943
Vyvolávací cena: | 30 000 Kč |
olej, plátno
60 x 80 cm
Signatura: sign. PD MK
Vyvolávací cena: | 58 000 Kč |