olej, plátno
51 x 65 cm
Signatura: LN Emil Filla 30
olej, olejová tempera, lepenka
35 x 46 cm
Signatura: LD Jar Král 1929
olej, plátno
34 x 41 cm
Signatura: LD P. Kotík 44, na rubu P. Kotík 44
bromostříbrná fotografie
22 x 16 cm
Signatura: PD Slepotiskové razítko Drtikol spol. Praha 1923
bromostříbrná fotografie
23,5 x 18 cm
Signatura: PD razítko Drtikol - Prague Bromografia Poděbrady
bromostříbrná fotografie
28,5 x 22,5 cm
Signatura: PD zbytek razítka Drtikol - Prague Bromografia Poděbrady
olej, plátno
60 x 44 cm
Signatura: LD N. Rodionov 1931
kombinovaná technika, tempera, pastel, malířská lepenka
34,5 x 23,5 cm
Signatura: UD Jan Bauch 1944
olej, plátno
60 x 80 cm
Signatura: PD MK
olej, plátno
83 x 92 cm
Signatura: LD B. S. Urban 1943
olej, plátno
49 x 31 cm
Signatura: LDLiesler 39
kolem 1925
olej, plátno
92,5 x 73 cm
Signatura: PD Coubine
kolem 1940
akvarel, karton
26 x 36 cm
Signatura: PD Willi Nowak
olej, plátno
47 x 56 cm
Signatura: PD J Slavíček
olej, plátno
61 x 46 cm
Signatura: PD Rabas 39
1925 - 1927
olej, plátno
49 x 60 cm
Signatura: PD V. Beneš
olej, plátno
74 x 66 cm
olej, lepenka
49 x 65,5 cm
Signatura: PD K. J. Sigmund
olej, lepenka
34 x 48 cm
Signatura: LD Jambor 1929
olej, lepenka
54 x 76 cm
Signatura: PD O. Blažíček 32.
olej, plátno
80,5 x 105 cm
Signatura: PD Rom. Havelka 1947
tempera, olej, karton
20 x 39 cm
Signatura: PD J. Panuška 94.
olej, plátno
90 x 80 cm
Signatura: PD O. Blažíček 1923
olej, karton, lepenka
34 x 48,5 cm
Signatura: PD J. Obrovský 46