olejová tempera na dřevě
32 x 44 cm
Signatura: signováno a datováno vpravo nahoře Zrzavý 49
Vyvolávací cena: | 2 250 000 Kč |
1952
olej na plátně
53,5 x 68,5 cm
Signatura: signováno a datováno vpravo dole M. Kopf 1952
Vyvolávací cena: | 90 000 Kč |
olej, písek, vosk, dřevěná deska, parketáž
22,5 x 32 cm
Signatura: signováno a datováno vlevo dole Emil Filla 31
Vyvolávací cena: | 600 000 Kč |
olej na plátně
120 x 80 cm
Signatura: signováno a datováno vpravo nahoře F. Muzika 30
Vyvolávací cena: | 7 000 000 Kč |
olej na plátně
44 x 32 cm
Signatura: signováno a datováno vlevo dole V. Špála 30
Vyvolávací cena: | 400 000 Kč |
olej na plátně
65 x 54 cm
Signatura: signováno vlevo nahoře Kars
Vyvolávací cena: | 310 000 Kč |
olej na plátně
100 x 65 cm
Signatura: signováno a datováno vpravo dole V. Špála 36
Vyvolávací cena: | 1 100 000 Kč |
olej na plátně
68 x 42 cm
Signatura: signováno a datováno vpravo nahoře 36. Čapek
Vyvolávací cena: | 2 700 000 Kč |
kvaš, tuš na lepence
36,5 x 58 cm
Signatura: signováno a datováno vpravo nahoře Jos. Lada 49
Vyvolávací cena: | 750 000 Kč |
olejová tempera na dřevě
28 x 36 cm
Signatura: signováno, popsáno a datováno vzadu Jan Zrzavý, Lipnice, tempera 1947
kvaš, karton na lepence
36,5 x 58,5 cm
Signatura: signováno a datováno vlevo dole Jos. Lada 42
olej na plátně
51 x 61 cm
Signatura: signováno a datováno vpravo dole Styrsky 27
Vyvolávací cena: | 0 Kč |
olej na plátně
65 x 45 cm
Signatura: signováno a datováno vpravo dole F. Muzika 47
Vyvolávací cena: | 2 400 000 Kč |
olej na plátně
35 x 40 cm
Signatura: signováno a datováno vlevo dole Z. Sklenář 47
Vyvolávací cena: | 1 200 000 Kč |
olej na plátně
41 x 33 cm
Signatura: signováno vpravo dole I. Weiner-Král
Vyvolávací cena: | 110 000 Kč |
olej na plátně
61 x 82 cm
Signatura: signováno a datováno vpravo dole M. Holý 33.
olej na plátně
61 x 72 cm
Signatura: signováno a datováno vpravo dole Liesler 42
Vyvolávací cena: | 450 000 Kč |
olej na plátně
141 x 80,5 cm
Signatura: signováno vpravo uprostřed Liesler
Vyvolávací cena: | 900 000 Kč |
olej na plátně
194 x 129,5 cm
Signatura: signováno a datováno vpravo uprostřed Matal 1948
olej na plátně
37 x 67 cm
Signatura: signováno a datováno vlevo dole Lacina 63
Vyvolávací cena: | 80 000 Kč |
email, olej na plátně
162 x 130 cm
Signatura: signováno a datováno vpravo dole Medek 64
Vyvolávací cena: | 1 700 000 Kč |
tempera, vrypy, karton na lepence
67 x 90 cm
Signatura: signováno a datováno vpravo dole K. Malich 1962.
Vyvolávací cena: | 100 000 Kč |
perforovaný plech
61,5 x 85 cm
Signatura: signováno a datováno na rubu na rámu Alena Kučerová 1968
Vyvolávací cena: | 210 000 Kč |
1969 - 1981
akryl, PVA fixace na plátně
25,3 x 25,3 cm
Signatura: signováno a popsáno na rubu