barevná litografie 18/160
22 x 17 cm
Signatura: PD Liesler 77.
linoryt, ruční papír
19,5 x 8 cm
Signatura: Hana Lošanová
ocelorytina
16,5 x 9,5 cm
Signatura: Švengsbír
kresba tuší, akvarel
20 x 10 cm
Signatura: Hadlač 77
barevná litografie 99/170
17,5 x 15,5 cm
Signatura: PD Liesler 93., UD J.L. v tisku
barevná litografie 169/180
17,5 x 15,5 cm
barevná litografie 5/155
36 x 27 cm
Signatura: PD Liesler 84.
suchá jehla 20/60
14 x 12 cm
Signatura: Škarohlíd 77
barevná litografie 143/180
17,5 x 15,5 cm
Signatura: PD Liesler 98., UD monogram JL v tisku
9,5 x 6 cm
Signatura: Zd. Mézl
olej, lepenka
47,5 x 69 cm
8,5 x 5,5 cm
Signatura: Zd. Mézl
barevná litografie, oboustranná, ruční papír 45/55
21,5 x 29,5 cm
Signatura: Ladislav Novák
litografie 7/40
21 x 14,5 cm
Signatura: monogram LN
olej, lepenka
42 x 69 cm
Signatura: PD R. Valenta 68
olej, lepenka
25,5 x 32 cm
Signatura: LD M. Kučera
olej, lepenka
28,5 x 39 cm
Signatura: PD Josef Zamazal, LD Velké Karlovice 1941
lept, autorský tisk, II. stav 2/3
5 x 5 cm
Signatura: nečitelná
litografie, akvarel 33/40
21 x 14,5 cm
Signatura: monogram LN
litografie
29 x 21,5 cm
Signatura: Ladislav Novák, L hokomme v tisku
olej, plátno
55 x 91 cm
Signatura: LD M. Jensen.
dekalk
25 x 35 cm
Signatura: Ludvík Kundera 1999
dekalk
46 x 35 cm
serigrafie 17/40
56 x 41 cm
Signatura: E. Ovčáček 96