lept 16/50
24 x 20,5 cm
Signatura: PD J Souček 88
kombinovaná technika, lept, koláž 15/60
32 x 25 cm
Signatura: PD J Souček 92
barevná litografie 12/35
46 x 35,5 cm
Signatura: UD Vlad Suchánek 1969, LD VIII 69 v tisku
barevný dřevoryt 8/?
34,5 x 59 cm
Signatura: PD J. Váchal
olej, lepenka
51 x 35,5 cm
Signatura: PD Blažek J.
60.léta 20.stol.
60,5 x 40,5 cm
Signatura: PD Liesler
14 x 11 cm
Signatura: PD Švabinský
litografie
13 x 9,5 cm
Signatura: PD M Švabinský, MŠ v tisku
16,5 x 11,5 cm
Signatura: UD Tichý 53
2 x suchá jehla 44/80
19,5 x 10 / 19,5 x 9,5 cm
Signatura: 2 x UD V. Komárek
kombinovaná technika, akvarel, pastel
40 x 64,5 cm (výřez)
Signatura: PD K. Kryl
tempera, plátno
58 x 39,5 cm
Signatura: PD Hadlač 72
dřevoryt 66/100, papír, karton
29,5 x 25 cm
Signatura: M. Martinová 79
barevná litografie
35 x 26 cm
Signatura: J. Obrovský 44
akvarel, lepenka
34 x 22 cm
Signatura: K. Šimůnek
barevná litografie
23,5 x 29 cm
Signatura: R Mazuch 19
akvarel
35 x 27,5 cm
Signatura: Souček V. 41
kresba tuší, papír, karton
24 x 22,5 cm
Signatura: Josef Grus, na rubu autorské razítko
11 x 6 cm
Signatura: F. B.
olej, plátno
135,5 x 67,5 cm
Signatura: PD R. Kovařík 1923.
kresba tuší, běloba
33 x 26,5 cm
Signatura: PD Krs XI. 47
63 x 36 cm (výřez)
Signatura: PD Eva Václavková
kombinovaná technika, barevná litografie, odřený papír
47,5 x 44,5 cm
Signatura: PD W. Zlamal
41,5 x 59 cm (výřez)
Signatura: UD S. Kovařík 84