po r. 1895
olej, plátno
25,5 x 20 cm (ovál)
Signatura: sign. nezjištěna
Vyvolávací cena: | 0 Kč |
1912
barevný dřevoryt 8/5
25 x 30 cm
Signatura: sign. PD J. Váchal, Váchal v tisku
Vyvolávací cena: | 0 Kč |
kombinovaná olejová technika, masonit
49 x 61 cm
Signatura: sign. LD monogramem PV
Vyvolávací cena: | 0 Kč |
olej, plátno
68 x 96 cm
Signatura: sign. LD Vobecký 32
Vyvolávací cena: | 0 Kč |
olej, plátno
70 x 35 cm
Signatura: sign. PD Matal 85
Vyvolávací cena: | 0 Kč |
13,5 x 16 cm
Signatura: T. F. Šimon, monogram v tisku
lept, III. stav
19,5 x 14 cm
6,5 x 4,5 cm
16 x 12,5 cm
Signatura: T. F. Šimon, autorské razítko
12 x 8,5 cm
Signatura: T. F. Šimon, monogramv tisku, autorské razítko
lept, II. stav
15 x 11 cm
7,5 x 19,5 cm
Signatura: J. Anderle 1. října 1973
10,5 x 9 cm
Signatura: A. Nauman
7 x 5 cm
Signatura: A. Nauman
8,5 x 10,5 cm
Signatura: Vik, autorské razítko
8 x 10 cm
Signatura: Vik, monogram - 19 v tisku, autorské razítko
1918
16 x 18 cm
Signatura: Vik, monogram 1/XI 18 v tisku, autorské razítko
7,5 x 5,5 cm
Signatura: J Honsa, monogram v tisku
8 x 6,5 cm
Signatura: J Honsa, J Honsa v tisku
7 x 8 cm
11,5 x 9 cm
Signatura: Konůpek
1880
7 x 9,5 cm
Signatura: J. Novopacky 80 v tisku
21 x 15 cm
Signatura: F. Kobliha, monogram v tisku
akvatinta, autorský tisk
15 x 20,5 cm
Signatura: P. Šimon, P. Š. v tisku