2014
olej, akryl, plátno
140 x 200 cm
Signatura: sign. Jan Vytiska 2014 na rubu
Vyvolávací cena: | 55 000 Kč |
olej, plátno
60,5 x 45,5 cm
Signatura: LD K. Jílek 27
kombinovaná technika, akryl, tempera, tvrdý podklad
70 x 97 cm
Signatura: D. Chatrný 87 na rubu
1905
soubor 6 kusů dřevorytů
30 x 26 / 24 x 23 cm
Signatura: 4 x Kupka v tisku, 1 x K. v tisku
1991-1992
akryl, plátno
45 x 45 cm
Signatura: Milan Grygar 1991-92 na rubu na blindrámu
reprodukce
43 x 51,5 cm
Signatura: PD M Švabinský, MŠvabinský v tisku, LD 1941 MŠ v tisku
barevný lept, akvatinta, č. 115
31,5 x 45 cm
Signatura: PD T. F. Šimon, UD monogram v tisku, LD autorské razítko
lept, č. 116
21,5 x 22 cm
Signatura: PD StLolek, PN Lolek v tisku
25,5 x 32 cm
Signatura: PD J. C. Vondrouš Praha 1925, LD Vondrouš Praha 1925 v tisku
koláž, tuš, karton
51 x 34 cm (výřez)
Signatura: UD Jan Kubíček 1986
pastelový pigment, frotáž
41,5 x 30 cm
Signatura: PD Adriena Šimotová
lept, č. 70
22,5 x 28,5 cm
Signatura: PD T. F. Šimon, UD monogram TFŠ v tisku, LD autorské razítko
koláž, tuš, pastel, karton
99 x 69 cm
Signatura: UD M. K. 93
barevný lept, č. 116
22 x 22,5 cm
Signatura: PD StLolek, LD Lolek v tisku
dřevěná plastika, hřeby, barva
v. 37 cm
Signatura: zespodu K 75
kombinovaná technika, akvarel, kvaš
21 x 31,5 cm
Signatura: PD Jiří Dvořák 1959
21 x 28 cm
Signatura: PD monogram DJ
24,5 x 20 cm
Signatura: PD Jiří Dvořák 1969
froasáž, barevná tuš, tužka, papír
50,5 x 39 cm
Signatura: UD monogram 16.8.90
asambláž, lité laky, dřevěná deska
100 x 71,5 cm
Signatura: na rubu Jaroslav Vožniak 1991
roláž
12,5 x 28 cm
Signatura: PD JK 76, na rubu J. K. 99
30 x 20,5 cm (výřez)
Signatura: LD J. Vyleťal 1973, monogram JV
kombinovaná technika, kvaš, tempera
29 x 41 cm (výřez)
Signatura: PD Jiří Dvořák 1964
litografie
17,5 x 23 cm
Signatura: PD M Švabinský