olej, plátno
57 x 67,5 cm
Signatura: sign. PD Al. Kalvoda
Vyvolávací cena: | 60 000 Kč |
olej, lepenka
24 x 30 cm
Signatura: sign. LD Al. Kalvoda
Vyvolávací cena: | 15 000 Kč |
olej, plátno
45 x 55 cm
Signatura: sign. LD Al Kalvoda
Vyvolávací cena: | 50 000 Kč |
olej, malířská lepenka
45 x 50,5 cm
Signatura: sign. LD O. Blažíček
Vyvolávací cena: | 55 000 Kč |
olej, lepenka
50 x 66 cm
Vyvolávací cena: | 70 000 Kč |
olej, lepenka
50 x 62 cm
Signatura: sign. PD Lolek St.
Vyvolávací cena: | 85 000 Kč |
olej, lepenka
50,5 x 71 cm
Signatura: sign. PD V. Radimský
Vyvolávací cena: | 120 000 Kč |
1922
olej, lepenka
39,5 x 52 cm (výřez)
Signatura: sign. LD Kaván
Vyvolávací cena: | 45 000 Kč |
olej, lepenka
50 x 66 cm
Signatura: sign. LD B. Vohánková
olej, malířská lepenka
35 x 49,5 cm
Signatura: sign. PD Rom. Havelka
Vyvolávací cena: | 18 000 Kč |
olej, plátno
51 x 66 cm
Vyvolávací cena: | 28 000 Kč |
olej, malířská lepenka
40 x 36 cm
Signatura: sign. LD Jambor 1928
olej, lepenka
50 x 70 cm
Signatura: sign. PD Ant. Hudeček 1940
Vyvolávací cena: | 32 000 Kč |
olej, malířská lepenka
49 x 56,5 cm
Signatura: sign. LD M. Benka
Vyvolávací cena: | 490 000 Kč |
olej, plátno
60 x 76 cm
Signatura: sign. PD Mousson
Vyvolávací cena: | 300 000 Kč |
olej, lepenka
16,5 x 24 cm
Signatura: sign. PD M Benka
olej, lepenka
30,5 x 42 cm
Signatura: sign. PD L. Kuba 940
Vyvolávací cena: | 40 000 Kč |
olej, plátno
48 x 67 cm
Signatura: sign. LD L. Kuba 1940
olej, plátno
57 x 42,5 cm
Signatura: sign. PD L. Kuba
Vyvolávací cena: | 110 000 Kč |
olej, plátno
51,5 x 82 cm
Signatura: sign. PD Vlast. Rada 1935
akvarel, karton
33 x 44,5 cm (výřez)
Signatura: sign. PD W. N.
1910
36,5 x 49 cm
Signatura: sign. LD V. Špála N. Kanizsa 1910
uhel, rudka, barevné křídy, kvaš, karton
45 x 37 cm
Signatura: sign. LN A. Justitz 1928
kresba tužkou, papír
27 x 21 cm
Signatura: sign. PD monogram AP
Vyvolávací cena: | 38 000 Kč |