olej, plátno
100 x 70 cm
Signatura: LD M. Klvaňa 58
litografie, akvarel
31 x 21 cm
Signatura: PD VKubašta
olej, plátno
139 x 110 cm
Signatura: neznačeno
28,5 x 19,5 cm
Signatura: LD Ota Janeček
15 x 7 cm
Signatura: UD Liesler 87
suchá jehla, zkušební tisk
25 x 15,5 cm
Signatura: PD K. Souček 44
grafický list, autorký tisk
25 x 17 cm
Signatura: PD nečitelná s datací 76
suchá jehla, akvarel, zkušební tisk
12,5 x 9,5 cm
Signatura: PD K. Souček 44
litografie
19,5 x 13,5 cm (výřez)
Signatura: UD Michal
akvarel
38 x 28 cm (výřez)
Signatura: PD Rabas
12 x 15,5 cm (výřez)
Signatura: LD K. Souček 44
kombinovaná grafická technika 96/100
31,5 x 22 cm
Signatura: PD N. Synecká
litografie
16 x 11 cm
Signatura: PD M Švabinský
kombinovaná grafická technika 89/100
7,5 x 6,5 cm
Signatura: PD Jiří Brázda 82
barevná serigrafie 8/120
53,5 x 36,5 cm
Signatura: PD E. Ovčáček 96
lept 13/100
9,5 x 6,5 cm
Signatura: PD P. Melan
akvarel
27 x 25 cm
Signatura: PD Lukášek
lept 66/100
10 x 7,5 cm
Signatura: PD K. Ryvolová
1906
19,5 x 13,5 cm
Signatura: LD V Šp 06
barevná akvatinta
27 x 25 cm
Signatura: PD Jaroslav Šefl, LD Jar. Šefl v tisku
kresba tuší, akvarel
44 x 62 cm
Signatura: PD Kl. Sedláčková
lept 78/100
10 x 7,5 cm
Signatura: PD K. Ryvolová
11,5 x 8,5 cm
Signatura: UD K. Šafář
23 x 15,5 cm
Signatura: UD Liesler 87