40. léta 20. stol.
kresba tužkou, akvarel
27 x 34 cm
Signatura: PD K. Živný 4?
20,5 x 27,3 cm
Signatura: PD Ant. Procházka
dřevoryt, papír japan
25 x 40 cm
Signatura: LD Kupka v tisku, PD autorské razítko
19,8 x 15 cm
Signatura: PD J Váchal v tisku
olej, plátno
60 x 81,5 cm
Signatura: PD Istler 92, na rubu Istler Zürich 92
olej, plátno
50 x 60 cm
Signatura: PD Jar. Fousek 25
olej, plátno
97 x 126 cm
Signatura: PD nečitelná s datací 34
barevná litografie
18 x 25 cm
Signatura: neznačeno
olej, plátno
40 x 56 cm
Signatura: na rubu na štítku Valter Karel
grafický list
25 x 25 cm
Signatura: PD T. F. Šimon, LD autorské razítko
2009
fotografie, digitální tisk
30 x 44 cm
Signatura: na rubu Jindřich Štreit 2009
fotografie, digitální tisk
30 x 41 cm
Signatura: na rubu Jindřich Štreit, LD v tisku Jindřich Štreit
plastika, pálená hlína
v. 27 cm
Signatura: B. Benda na plintě
2004
akryl, sololit
62,5 x 77 cm
Signatura: na rubu Lubomír Dostál 8.04
olej, plátno
41 x 61 cm
Signatura: PD J. Paur 72
1868
olej, plátno
21 x 26,5 cm
Signatura: PD Arnoldine Hodak 1868
olej, lepenka
60 x 79,5 cm
Signatura: PD B. Berghauer
olej, lepenka
61,5 x 80,5 cm
Signatura: PD Honza 43
olej, plátno
100,5 x 70 cm
Signatura: PD Fr. Čermák
olej, plátno
94,5 x 115,5 cm
Signatura: LD Fr. Čermák
barevný lept č. 29
33,5 x 26,5 cm
Signatura: PD T. F. Šimon, monogram TFŠ v tisku, LD autorské razítko
1911
barevný lept č. 90
31 x 40,5 cm
Signatura: PD T. F. Šimon, LD monogram TFŠ 1911 v tisku
litografie
17 x 12 cm
Signatura: PD 1972 C Bouda
kombinovaná technika, sololit
20 x 11 cm
Signatura: PD M. Zezula 76