kombinovaná technika, olej, tiskařská barva, karton
90 x 51 cm
Signatura: sign. UD Aleš Veselý 65
Vyvolávací cena: | 60 000 Kč |
tempera, tiskařská barva, karton, plátno
101 x 71 cm
Signatura: sign. PD K 969
Vyvolávací cena: | 140 000 Kč |
leptaná mosaz
68 x 68 cm
Signatura: sign. na rubu E, Ovčáček 68
Vyvolávací cena: | 90 000 Kč |
olej, tempera, lepenka
49 x 34 cm
Signatura: sign. PD Tikal 63
Vyvolávací cena: | 95 000 Kč |
olej, plátno
83 x 100 cm
Signatura: sign. PD Jánuš Kubíček 69
Vyvolávací cena: | 240 000 Kč |
akryl, plátno
160 x 100 cm
Signatura: sign. na rubu Jan Kubíček / 1967
Vyvolávací cena: | 380 000 Kč |
chromovaná ocel, hnědý akrylát
34,5 x 34,5 cm
Signatura: sign. na rubu Hugo D. 1982
Vyvolávací cena: | 65 000 Kč |
olej, plátno
150 x 140 cm
Signatura: sign. na rubu na blindrámu Z. Sýkora
Vyvolávací cena: | 1 250 000 Kč |
papírový reliéf, tempera, plexibox
100 x 100 cm
Signatura: sign. na rubu Hilmar Jiří 72
chiasmáž, dřevo, lepenka, papír
55 x 40 cm
Signatura: sign. PD J K 80, na rubu Jiří Kolář 81 P.
Vyvolávací cena: | 80 000 Kč |
70. léta 20. s
plastika, litina, drát, tkanina, lak
v. 50 cm
Signatura: neznačeno
Vyvolávací cena: | 360 000 Kč |
olej, plátno
85 x 121 cm
Signatura: sign. PD F. Malý 68
2002
vrstvený papír, frotáž, proškrabávaná kresba, perf
36 x 32 cm
Signatura: sign. PD A Šimotová 2002
Vyvolávací cena: | 190 000 Kč |
koláž, asambláž, filc, perforace, lepenka
66 x 50 cm
Signatura: sign. na rubu Jiří Kovanda 1991
olej, plátno
109 x 99 cm
Signatura: sign. na rubu Kokolia
objekt, bambus, černé lepidlo, uvnitř červená
42 x 42 cm
Vyvolávací cena: | 200 000 Kč |
akryl, plátno, kombinonvaná technika
60 x 60 cm
Signatura: sign. na rubu G. Zappettini 1974
autorská fotografie
23,9 x 17,8 cm
Signatura: sign. na rubu Irena Blühová, 1932, autorské razítko
Vyvolávací cena: | 19 000 Kč |
autorská fotografie
23,9 x 17,8 cm
fotografie, autorská dobová zvětšenina (vintage pri
23,6 x 28,3 cm
Signatura: značeno na rubu Skopec 1. máj 1934
Vyvolávací cena: | 12 000 Kč |
17 x 11,7 cm
Signatura: značeno na rubu razítkem Foto: J Lehovec
Vyvolávací cena: | 9 000 Kč |
21,1 x 17,3 (23,8 x 18) cm
Signatura: značeno na rubu autorským razítkem
Vyvolávací cena: | 8 000 Kč |
fatografie, autorská dobová zvětšenina (vintage pri
21,3 x 28,6 cm
Signatura: sign. na rubu Alexandr Paul 1933, autorské razítko
Vyvolávací cena: | 11 000 Kč |
21,8 x 15,8 cm
Signatura: sign. na rubu foto J. Lehovec Praha.