akvarel, koláž
70 x 34 cm (výřez)
Signatura: neznačeno
litografie
17 x 12 cm
Signatura: LD ŠM, PU ŠM 55 v tisku
1942 - 1945/1947 tisk
suchá jehla 84/120
11,5 x 8,5 cm
Signatura: PD Reynek
1888
16,5 x 12 cm (výřez)
Signatura: LD Aleš 1888
suchá jehla 4/16
17,5 x 10,5 cm
Signatura: PD Reynek
9,5 x 14 cm
Signatura: PD Jaroslav Šváb
barevná litografie
25 x 12 cm
Signatura: UD Žemlička
7 x 6,5 cm
Signatura: neznačeno
5,5 x 12,5 cm (výřez)
Signatura: na rubu Jan Zrzavý
kresba barevným inkoustem
11 x 16,5 cm
Signatura: PD K 60
originální fotografie
12 x 17 cm
Signatura: na rubu Jindřich ze Sovince
8 x 12 cm (výřez)
Signatura: na rubu J. Z. 12. VIII. 39
2011
olej, plátno
18 x 24 cm
Signatura: PD IV. 11 / P. Šmaha, na rubu P. Šmaha IV. 2011
kombinovaná technika, lept, akvarel
39 x 24 cm
Signatura: PD Adriena
koláž, lept
21 x 17 cm
Signatura: UD V. Zykmund
linoryt 102/307
15,5 x 12 cm
Signatura: PD J. D. 96
18 x 16,5 cm
Signatura: UD Boštík
lept, papír na kartonu
8 x 6,5 cm
Signatura: D. Puchnarová na kartonu
kresba tuší, akvarel, karton
49 x 37 cm (výřez)
Signatura: PD Liesler
10 x 6,5 cm
Signatura: UD Liesler
20. léta 20. stol.
5 x 15 cm
Signatura: neznačeno
olej, lepenka
48 x 59,5 cm
Signatura: PD J. Černý 30
olej, lepenka
49 x 65 cm
Signatura: LD J. Bino
olej, lepenka
50 x 63 cm
Signatura: LD J. Bino