2010
barevná litografie 60/130, 6/130
21,5 x 28 / 21 x 28 cm
Signatura: 2 x PD Komárek 2010
24,5 x 31,5 cm
Signatura: PD V. Fiala
24 x 31,5 cm
Signatura: PD V. Pukl, LD V. Pukl 41 v tisku
zlacený reliéfní tisk, autorský tisk
22 x 21,5 cm
Signatura: PD Olbram Zoubek
barevná litografie
17,5 x 39,5 cm (výřez)
Signatura: PD Petr Dillinger v tisku
35 x 18 cm
Signatura: PD Olbram Zoubek
35 x 35 cm
Signatura: PD Olbram Zoubek
olej, plátno
45 x 52 cm
Signatura: PD M. Dostál 32
2009
barevná litografie 52/100
33 x 48 cm
Signatura: PD M. Rittstein 2009
2010
barevná litografie 22/100
41,5 x 28,5 cm
Signatura: PD Zbyšek Sion 2010
patinovaná sádrová plastika
v. 15 cm
Signatura: D pod bradou: II V. Makovs. 31
originální bromostříbrná fotografie
10,5 x 8,5 cm (výřez)
Signatura: neznačeno
10,5 x 7 cm (výřez)
Signatura: neznačeno
barevná litografie 8/100
37,5 x 26 cm
Signatura: PD Jiří Slíva
9,5 x 12,5 cm (výřez)
Signatura: neznačeno
barevná litografie 66/100
37,5 x 27 cm
Signatura: PD Jiří Slíva
1922
25 x 14 cm
Signatura: PD slepotiskové razítko Drtikol a spol Praha 1922, na podložce razítko Drtikol a spol Praha umělecká fotografie
2009
barevná litografie 85/100
27 x 38,5 cm
Signatura: PD V. Bláha 2009
2009
barevná litografie 95/100
37,5 x 54 cm
Signatura: PD Komárek 2009
2010
barevná litografie 51/100
37 x 53,5 cm
Signatura: PD Hodonský 2010
1916
originální fotografie, hnědětónovaná
22 x 16 cm
Signatura: LD slepotiskové razítko Drtikol a spol Praha 1916, PD na podložce slepotiskové razítko Drtikol a spol Praha umělecká fotografie
olej, malířská lepenka
40 x 35,5 cm
Signatura: LD Jambor 28
1921
26 x 20 cm
Signatura: PD slepotiskové razítko Drtikol a spol Praha 1921, na podložce razítko Drtikol a spol Praha umělecká fotografie
1912
16 x 22 cm (výřez)
Signatura: LD slepotiskové razítko Drtikol a spol Praha 1912