12 x 8 cm
Signatura: UD V Komárek
litografie
9,5 x 7,5 cm
Signatura: PD Karel Müller
10 x 6,5 cm
Signatura: UD Liesler
13 x 9 cm
Signatura: UD Zd. Mézl
8 x 6,5 cm
Signatura: D. Puchnarová na podložce
15,5 x 14 cm
Signatura: PD monogram v tisku
barevná litografie
20 x 14 cm
Signatura: PD Vojt Sedláček
11 x 15 cm
Signatura: neznačeno
10 x 9,5 cm
Signatura: UD Boštík
barevný linoryt
11,5 x 9,5 cm
Signatura: PD Křížek 58
15,5 x 12 cm
Signatura: neznačeno
6,5 x 18,5 cm
Signatura: neznačeno
olej, lepenka
49,5 x 69,5 cm
Signatura: PD S. Hauptmann
suchá jehla 21/25
10,5 x 9,5 cm
Signatura: UD Boštík, PD 94
olej, malířská lepenka
24,5 x 34,5 cm
Signatura: PN A. Zeman
mědirytina
7,5 x 3,5 cm
Signatura: UD C Bouda, CB v tisku
barevná litografie
28 x 45,5 cm
Signatura: PD Petr Dillinger, LD Petr Dillinger v tisku
14,5 x 9,5 cm
Signatura: UD A Born
6 x 2,5 cm
Signatura: UD L. Jiřincová
barevný linoryt
5,5 x 8 cm
Signatura: PD Ota Janeček
23,5 x 31,5 cm
Signatura: PD Vorlíček
16 x 11 cm
Signatura: PD F. Kobliha, monogram F. K v tisku
15,5 x 10 cm
Signatura: UD Hořánek 88
lept 35/100
5 x 3,5 cm
Signatura: PD L. Hanka 90