olej, dřevěná deska
90 x 79,5 cm
Signatura: sign. LD O. Blažíček
Vyvolávací cena: | 250 000 Kč |
olej, lepenka
71 x 100 cm
Signatura: sign. LD V. Radimský
Vyvolávací cena: | 380 000 Kč |
1910
olej, lepenka
24 x 30,5 cm
Signatura: sign. LD Ot. Nejedlý
Vyvolávací cena: | 160 000 Kč |
olej, plátno
54 x 65 cm
Signatura: sign. PD Coubine, na rubu na štítku Coubine
Vyvolávací cena: | 350 000 Kč |
1908
olej, lepenka
24 x 31,5 cm
Signatura: sign. LD Ot. Nejedlý.
Vyvolávací cena: | 140 000 Kč |
olej, malířská lepenka
71 x 102 cm
Signatura: sign. nezjištěna
Vyvolávací cena: | 110 000 Kč |
olej, plátno
59 x 73 cm
Signatura: sign. PD Willi Nowak
Vyvolávací cena: | 150 000 Kč |
plastika, polychromovaná pálená hlína
v. 80 cm
Signatura: značeno na plintě J. Obrovský 1930
Vyvolávací cena: | 95 000 Kč |
olej, překližka
38,5 x 46,5 cm
Signatura: sign. PD J. Slavíček
Vyvolávací cena: | 75 000 Kč |
1915
kvaš, tuš, papír
34,9 x 24,7 cm
Signatura: sign. PD diagonálně na hraně stolu Ant. Procházka 1915
Vyvolávací cena: | 1 200 000 Kč |
1922
olej, pískové pasty, plátno
71,5 x 51 cm
Signatura: sign. PD Ant. Procházka 22
Vyvolávací cena: | 1 600 000 Kč |
olej, email, plátno
29,5 x 23,5 cm
Signatura: sign. PN Emil Filla 34.
Vyvolávací cena: | 1 100 000 Kč |
kol. r. 1930
olej, plátno
66,5 x 51,5 cm
Signatura: značeno na rubu tužkou Foltýn Fr
Vyvolávací cena: | 900 000 Kč |
kvaš, tuš, karton
25 x 39,5 cm
Signatura: sign. PD Jos. Lada 43.
Vyvolávací cena: | 480 000 Kč |
olej, plátno
81 x 101 cm
Signatura: sign. LD F. Malý 41
Vyvolávací cena: | 200 000 Kč |
olej, plátno
65 x 54 cm
Signatura: sign. PD Z. Burian 53
Vyvolávací cena: | 390 000 Kč |
olej, plátno, lepenka
25 x 33 cm (výřez)
Signatura: sign. LD Kamil Lhoták 44, na rubu na štítku Kamil Lhoták
Vyvolávací cena: | 650 000 Kč |
plastika, patinovaná pálená hlína
v. 50 cm
Signatura: sign. vzadu dole Zívr 46
olej, plátno
80,5 x 55,5 cm
Signatura: sign. PD Matal 49
Vyvolávací cena: | 190 000 Kč |
1940 - 1941
olej, plátno
89 x 130 cm
Signatura: sign. na rubu na blindrámu Janoušek František
Vyvolávací cena: | 2 400 000 Kč |
olej, plátno
60 x 40 cm
Signatura: sign. LD Smetana
Vyvolávací cena: | 320 000 Kč |
olej, lepenka
61 x 45,5 cm
Signatura: sign. PD Istler, na rubu Istler
akryl, plátno
73 x 92 cm
Signatura: sign. LD Endre Nemes 60, na rubu endre nemes
olej, email, plátno
162 x 100 cm
Signatura: sign. PD 27. XI. 61 M, na rubu Medek
Vyvolávací cena: | 2 700 000 Kč |