akvarel
13,5 x 19,5 cm (výřez)
Signatura: LD B. Vaníček
kresba sepií
10 x 14 cm (výřez)
Signatura: PD monogram VB 28/III 27
originální fotografie
10,5 x 15 cm
19,5 x 28 cm (výřez)
Signatura: PD B. V.
rozmývaná kresba
20 x 13 cm
Signatura: nesignováno
13,5 x 7 cm
Signatura: nesignováno
10 x 18 cm (výřez)
Signatura: PD F. Kotvald
11,5 x 9 cm
Signatura: UD Boštík 96
17 x 15,5 cm
Signatura: neznačeno
1890
akvarel, běloba
22 x 21 cm (výřez)
Signatura: neznačeno
akvarel
26 x 35 cm (výřez)
Signatura: PD pozůstalostní razítko s č. 960
akvarel, tuš
26,5 x 20,5 cm
Signatura: PD K
uhel
21 x 31 cm (výřez)
Signatura: PD Š
koláž, lepenka na lepence
26,5 x 18,5 cm
Signatura: na rubu Jiří Kolář 83
2002
kvaš, perokresba, papír
21 x 29,5 cm
Signatura: PD I. Komárek, autorské razítko s datací 2002
kvaš
19,5 x 15,5 cm (výřez)
Signatura: PD B. V.
13,5 x 7 cm
Signatura: neznačeno
pastel, tužka
9 x 12,5 cm (výřez)
Signatura: PD J. Z.
2011
lept 96/100
20,5 x 15 cm
Signatura: PD Tomáš Hřivnáč 2011
lept, autorský tisk
16 x 16 cm
Signatura: PD Adriena Šimotová 93
1951
kresba tuší, tužkou
13,5 x 19,5 cm (výřez)
Signatura: PD Vojt Sedláček 51
14 x 28,5 cm
Signatura: PD Načeradský 61
22 x 16 cm (výřez)
Signatura: PD monogram AH 27
2009
3 x kolorovaný lept 72, 77, 75/100
10,5 x 14/12 x 17/11 x 16 cm
Signatura: 3 x PD A. Antonová 09