bronzová plastika
v. 18 (25) cm
olověná plastika, reliéf
20,6 x 16,5 cm
Signatura: PU O.Z. 62, O. Zoubek na rubu
31,5 x 40 cm (výřez)
Signatura: PN Jan Bauch 1976
olej, překližka
30 x 37 cm
Signatura: LD Liesler 47
olej, plátno
81 x 55 cm
Signatura: PD V. Tittelbach
40. léta 20. stol.
olej, plátno
39,5 x 55,5 cm
Signatura: PD Boh. Dvorský
olej, plátno, lepenka
26 x 46 cm
Signatura: PD V. Beneš
49,5 x 39,5 cm (výřez)
Signatura: LD P. Kotík 35
28,5 x 20,5 cm (výřez)
Signatura: LD P. Kotík
akvarel, karton
34 x 49 cm (výřez)
Signatura: PD Willi Nowak
kresba tuší, lavírovaná tuš, karton
27 x 39 cm (výřez)
Signatura: PD RKremlička 1926
olejový pastel, sololit
70 x 100 cm
Signatura: PD Jan Trampota
olej, plátno kašírované na plátně
73 x 91 cm
Signatura: PD V. Beneš
olej, plátno
38 x 49 cm
Signatura: PD Vojt. S.
olej, lepenka
71 x 100 cm
Signatura: LD V. Radimský
olej, plátno
52 x 72 cm
Signatura: PD V Radimský
olej, lepenka
26 x 35,5 cm
Signatura: LD Kaván věnuje
olej, karton
39 x 52 cm
Signatura: PD Kaván 1928
olej, plátno
40 x 54,5 cm
Signatura: LD Al. Kalvoda
1905
olej, lepenka
24,5 x 26,5 cm
1907
lept, jeden ze tří exemplářů
27 x 23 cm
Signatura: PD J. Váchal 07
1886
olej, plátno
55 x 75 cm
Signatura: PN F. Ženíšek l. p. 1886
2010
pastel, pigment, karton
101 x 96 cm
Signatura: UD Adriena Šimotová 2010
olej, plátno
200 x 135 cm
Signatura: PD J. Válová 91