barevná litografie 47/100
54,5 x 70,5 cm
Signatura: PD A. Lamr 93
2009
barevná litografie 33/100
34,5 x 49 cm
Signatura: PD M. Rittstein 2009
2009
barevná litografie 3/100
43,5 x 28,5 cm
Signatura: PD Ivan Ouhel 2009
2009
barevná litografie 46/100
29 x 38,5 cm
Signatura: PD R. Franta 09
barevná litografie 5/150
43,5 x 59 cm
Signatura: PD J. Grus
2009
barevná litografie 76/100
30 x 46 cm
Signatura: PD Komárek 2009
zlacený reliefní tisk, autorský tisk
34 x 34 cm
Signatura: PD Olbram Zoubek
pastel, tempera
16,5 x 32,5 cm
Signatura: PD Vašíček 79
kvaš, tuš
40,5 x 31,5 cm (výřez)
Signatura: PD Vašíček 86
pálená hlína, barvy, glazura
v. 26 cm
Signatura: zespodu Kutálek
zlacený reliéfní tisk, autorský tisk
30 x 20,5 cm
Signatura: PD Olbram Zoubek
olej, sololit
28,5 x 24,5 cm
Signatura: PD F. Gross
30 x 21,5 cm
Signatura: PD Olbram Zoubek
10 x 14 cm
Signatura: neznačeno
2009
mezzotinta, autorský tisk 21/30
14 x 9,5 cm
Signatura: PD Jan Hísek 2009
2011
lept 3/100
20,5 x 14,5 cm
Signatura: PD Tomáš Hřivnáč 2011
kresba tužkou, kvaš, papír
21 x 29,5 cm
Signatura: PD Komárek, razítko 30.III.1997, LD razítko Ivan Komárek
olej, fix, plátno
50,5 x 65,5 cm
Signatura: PD V. Trampota 1967
43,5 x 31,5 cm
Signatura: neznačeno
dřevoryt, akvarel
6,5 x 11 cm
Signatura: UD Ivan Ouhel
lept 20/27
15 x 11 cm
Signatura: PD M 94, Máša Petr 95 na rubu
6,5 x 6 cm (8 x 11 cm papír)
Signatura: neznačeno
ocelorytina 76/100
30,5 x 16,5 cm
Signatura: PD Jiří Švengsbír
kresba tuší, akvarel, tužka
31 x 45 cm
Signatura: neznačeno