1922
uhel, pastel, karton
25,5 x 42 cm (výřez)
Signatura: PD Tichý 22
60. léta 20. stol.
7 x 4 cm
Signatura: PD Ota Janeček
10,5 x 14,5 cm
Signatura: UD V. Komárek
olej, plátno
38 x 48 cm
Signatura: PD A. Augusta
barevná litografie
20 x 14 cm
Signatura: PD Vojt. Sedláček
15,5 x 14 cm
Signatura: PD monogram AN v tisku
70. léta 20. stol.
barevné fixy, karton
13 x 13 cm
Signatura: UD Boštík
akvarel, karton
32 x 23 cm
Signatura: neznačeno
akvarel, tuš, karton
46,5 x 16 cm
Signatura: PN Janeček XII. 42
kombinovaná grafická technika 38/50
87 x 60 cm
Signatura: LN Dokoupil
původní litografie
23 x 18 cm
Signatura: LD J Koudelka
původní litografie
23,5 x 20 cm
Signatura: PD Val. Držkovic
původní litografie
24,5 x 20 cm
Signatura: PD Aug. Mervart 39 v tisku
původní litografie
23 x 16 cm
Signatura: PD H. Václavek 39 v tisku
původní litografie
13,5 x 20,5 cm
Signatura: LD Lasák 39 v tisku
původní litografie
18 x 12,5 cm
Signatura: LD S. Krátký v tisku
původní litografie
23 x 19 cm
Signatura: LD P. Pištělka 1940 v tisku
původní litografie
15 x 17 cm
Signatura: LD J. Prokop v tisku
původní litografie
16 x 20 cm
Signatura: PD Hubert Kovařík 39 v tisku
původní litografie
20 x 15 cm
Signatura: LD Rom. Havelka v tisku
olej, plátno, lepenka
25 x 33 cm (výřez)
Signatura: LD Kamil Lhoták 44, na rubu na štítku Kamil Lhoták
olej, plátno
59 x 73 cm
Signatura: PD Willi Nowak
olej, plátno
54 x 65 cm
Signatura: PD Coubine, na rubu na štítku Coubine
původní litografie
16,5 x 21 cm