kresba, kombinovaná technika
70 x 49,5 cm
Signatura: PD J. V. 72
akvarel, karton
34 x 49 cm (výřez)
Signatura: PD Willi Nowak
pastel, barevné křídy, karton
45 x 31 cm
Signatura: PD monogram JD
pastel, barevné křídy, karton
42 x 29,5 cm
Signatura: LD monogram JD
barevné křídy, karton
29 x 20,5 cm
Signatura: PD monogram JD
30 x 22 cm
Signatura: PD Král 1932
olej, překližka - oboustranný obraz
40 x 60 cm
Signatura: PD O. Kerhart 1937 / nesignováno
olej, přeližka
30 x 20,5 cm
Signatura: na rubu A. Bělocvětov
kombinovaná technika, akvarel, olej, karton, lepenka
50,5 x 37,5 cm
Signatura: PD Kybal 58
kvaš, karton, lepenka
46 x 55 cm
Signatura: neznačeno
kvaš
38,5 x 25 cm
Signatura: neznačeno
akvarel, karton
21 x 30 cm
Signatura: PD Jiří Dvořák 1950
voskový pastel, akvarel
28,5 x 21 cm
Signatura: UD K 61
20 x 28,5 cm (výřez)
Signatura: PD monogram JD
akvarel, tempera, karton
30 x 20 cm (výřez)
Signatura: PD Jiří Dvořák 1964
konec 40. let 20. stol.
voskový pastel, akvarel, karton, lepenka
28,5 x 12,5 cm
Signatura: PD Kybal
litografie
28 x 34 cm
Signatura: PD Načeradský 59
olej, vrypy, plátno
65 x 50 cm
zlacený reliéfní tisk, autorský tisk
30 x 21,5 cm
Signatura: PD Olbram Zoubek
akvarel
37,5 x 25,5 cm (výřez)
Signatura: LD K. Svolinský
akvarel
37,5 x 25 cm (výřez)
Signatura: PD K. Svolinský
akvarel, pastel, karton
42,5 x 28 cm (výřez)
Signatura: LD Rezner Fr. 46
tempera, kvaš, překližka
43 x 54,5 cm
Signatura: PD Jan Ježek 42
34 x 43 cm (výřez)
Signatura: PD K. Boháček 1919