1924
47,5 x 40,5 cm
Signatura: PD B. Jaroněk
akvarel, tuš
18,5 x 32 cm
Signatura: nesignováno
barevná litografie
23 x 16 cm
Signatura: PD Ketzek 43
barevný dřevoryt, autorský tisk, karton na lepence
44,5 x 60 cm
Signatura: PD B. Jaroněk
akvarel, karton
34 x 49 cm (výřez)
Signatura: PD Willi Nowak
kombinovaná grafická technika, materiálový tisk
25,5 x 40 cm
Signatura: UD V. Boudník 1965
barevná litografie
21,5 x 16,5 cm
Signatura: PD Ketzek 43
9,5 x 13,5 cm
Signatura: PD K Černý S 45.
barevná litografie
20,5 x 26 cm
Signatura: PD Ketzek 43
21 x 16 cm
Signatura: PD monogram AP
barevná litografie
26,5 x 20,5 cm
Signatura: PD Ketzek 43
1954
26 x 40 cm
Signatura: PD M. Nový 54
1954
26 x 43 cm
Signatura: LD M. Nový 54
olej, plátno
55 x 68,5 cm
Signatura: PD Joseph Jost.
tempera
17,5 x 12,5 cm (výřez)
Signatura: LD monogram DJ 1972
akvarel, tempera
20,5 x 31,5 cm (výřez)
Signatura: LD Jiří Dvořák
olej, plátno
36 x 50 cm
Signatura: LD Jiří Heřman 31, Jiří Heřman na rubu n ablindrámu
1954
24 x 35 cm
Signatura: PD M. Nový 54
1917
11,5 x 18 cm
Signatura: PD Vikt. Vávra 1917
barevná serigrafie 2/100
50,5 x 39,5 cm
Signatura: PD Karel Chaba 82
8,5 x 25 cm
Signatura: PD monogram SK
24,5 x 14,5 cm
Signatura: PD S. Hofmanová
akvarel, kvaš, papír na lepence
32 x 24 cm
Signatura: PD monogram DJ 1972
olej, lepenka
25 x 25 cm (výřez)
Signatura: LD K Hofman