olej, plátno, lepenka
27 x 34 cm
Signatura: neznačeno
olej, malířská lepenka
50,5 x 35 cm
Signatura: PD Jos. Šťastný
olej, plátno
24 x 69 cm
Signatura: PD M. Šimková-Elgrová
tempera
60 x 44,5 cm
Signatura: PD Svatopluk Souček
akvarel, karton
20 x 29 cm
Signatura: PD Petrovan 1970 s dedikací
olej, lepenka
20 x 32 cm
Signatura: PD Stehlík Kar.
litografie
18 x 11,5 cm
Signatura: PD MŠvabinský
litografie
17,5 x 13 cm
Signatura: LD MŠvabinský
akvarel, uhel
30,5 x 42,5 cm (výřez)
Signatura: LD F. Chmelař 62
7,5 x 6 cm
Signatura: PD MŠvabinský
olej, sololit
18,5 x 66 cm
Signatura: PD Jos. Šťastný 73
10,5 x 9 cm
Signatura: nesignováno
kombinovaná technika, sololit
20 x 11 cm
Signatura: PD M. Zezula 76
olej, překližka
60,5 x 28 cm
Signatura: PD Jos. Šťastný, Jos. Šťastný 83 na rubu
akvarel, tempera, karton
24,5 x 17,5 cm (výřez)
Signatura: LD Fr. Kocourek
litografie
21,5 x 15 cm
Signatura: neznačeno
15 x 10,5 cm
Signatura: DU Jiří Anderle 98
olej, plátno, lepenka
13,5 x 22,5 cm (výřez)
Signatura: LD M. Šimková-Elgrová
14,5 x 10,5 cm
Signatura: DU Jiří Anderle
1890
27 x 20 cm
Signatura: PD Goda 27/7 90
olej, karton
16 x 29,5 cm
Signatura: nesignováno
32 x 36 cm
Signatura: LD Chaba
kresba pastel
14,5 x 11,5 cm
Signatura: PD Švabinský
olej, dřevěná deska
28 x 25 cm
Signatura: A. Mikulka na rubu