2009
barevná litografie 93/100
37,5 x 54 cm
Signatura: PD R. Franta 09
kresba tuší, akvarel
25,5 x 26 cm
Signatura: PD Neprakta
2009
barevná litografie 84/100
48,5 x 33 cm
Signatura: PD J. Válová 09
2009
barevná litografie 19/100
48,5 x 32,5 cm
Signatura: PD J. Válová 09
pastel, tempera
16,5 x 32,5 cm
Signatura: PD Vašíček 79
2010
barevná litografie
32,5 x 49,5 cm
Signatura: UD Načeradský 2010
38 x 53 cm
Signatura: PD Načeradský 72
kvaš, tuš
40,5 x 31,5 cm (výřez)
Signatura: PD Vašíček 86
2003
barevná litografie 25/100
40 x 30,5 cm
Signatura: UD Oldřich Kulhánek 2003
lept, autorský tisk
63,5 x 48,5 cm
Signatura: PD Karel Demel 92
2003
barevná litografie 7/100
57 x 73 cm
Signatura: PD Oldřich Kulhánek 2003, PN 15/10/03 v tisku
2009
barevná litografie 68/100
52,5 x 69 cm
Signatura: LD Sing 09
suchá jehla, autorský tisk 3
48,5 x 39,5 cm
Signatura: PD Načeradský 75
olej, fix, plátno
50,5 x 65,5 cm
Signatura: PD V. Trampota 1967
12 x ofset
12 ks cca 26 x 35 cm
Signatura: 12 x Josef Čapek v tisku
2011
lept 72/100
20,5 x 15 cm
Signatura: PD Tomáš Hřivnáč 2011
olej, lepenka
42,5 x 54 cm
Signatura: PD Lauterbach
barevný linoryt
15,5 x 15,5 cm
Signatura: PD Jan Sládek