2009
akryl, plátno
200 x 140 cm
Signatura: sign. Sedlecký 2009 na rubu
Vyvolávací cena: | 75 000 Kč |
2014
komb. technika, olej, pastel, bar. papír, plátno
170 x 145 cm
Signatura: sign. LD A. Štěch 14
2011-2012
kombinovaná technika, plátno
180 x 230 cm
Signatura: sign. LD monogram MM 11-12
Vyvolávací cena: | 370 000 Kč |
akryl. plátno
205 x 17,5 cm
Signatura: sign. PN Petrbok
Vyvolávací cena: | 60 000 Kč |
2013
originální černobílá fotografie (gelatine silver print) 1/10
92 x 67 cm (výřez)
Signatura: sign. Ivan Pinkava 2013 na rubu na autorském štítku
Vyvolávací cena: | 140 000 Kč |
2007
akryl, olej, plátno
180 x 140+180 x 200 cm
Signatura: neznačeno
Vyvolávací cena: | 120 000 Kč |
2014
akryl, plátno
190 x 220 cm
2011
akryl, plátno
60 x 80 cm
Signatura: sign. Josef Bolf 2011 na rubu
2012
kombinovaná technika, plátno
60 x 50 cm
Signatura: sign. Vladimír Véla 2012 a Véla 2012 na rubu
Vyvolávací cena: | 35 000 Kč |
2007
spreje, plátno
130 x 80+130 x 80 cm
Signatura: neznačeno
2006
akryl, plátno
95 x 155 cm
Signatura: sign. Nesázal a Nesázal 2006 na rubu
Vyvolávací cena: | 150 000 Kč |
2014
akryl, plátno
80 x 100 cm
Signatura: sign. Basjuk 14 na rubu
2013
olej, plátno
120 x 90 cm
Signatura: sign. T. Císařovský - 13 na rubu
2014
olej, plátno
135 x 110 cm
Signatura: sign. PD Antonín Střížek 14, Antonín Střížek 14 na rubu
2013
epoxid, edice 7/8
90 x 35 x 35 cm
Signatura: sign. D Freso 013
Vyvolávací cena: | 100 000 Kč |
asambláž, dřevěné desky, lak, železo, kreba tužkou
150 x 108 cm
Signatura: neznačeno
Vyvolávací cena: | 250 000 Kč |
2010
asambláž, kovová mřížka, akryl, deska
101 x 101 cm
Signatura: sign. PD VK 2010, Václav Krůček 2010 na rubu
Vyvolávací cena: | 45 000 Kč |
2014
olej, plátno
180 x 150 cm
Signatura: sign. Jan Poupě 2014 na rubu
2006
akryl, olej, plátno
137 x 185 cm
Signatura: sign. 2 x Matějů Jiří 02/06 na rubu
Vyvolávací cena: | 90 000 Kč |
2003
akryl, plátno (akrylové barvy Lascaux opatřené ochranným lakem s UV filtrem od téže firmy)
120 x 150 cm
Signatura: sign. na rubu monogramem
Vyvolávací cena: | 200 000 Kč |
1970-73
plastika, nerezový ocelový drát, hliník
85 x 123 cm
Signatura: sign. KM 1970 - 07 2/5
Vyvolávací cena: | 1 100 000 Kč |
2003
lak, překližka
65 x 72,5 x 12,5 cm
Signatura: sign. monogram M. C. na rubu
2012
olej, plátno
195 x 150 cm
Signatura: sign. Josef Žáček 2012 na rubu na blindrámu
2011
barvený nitrocelulózový lak, akryl, plátno
150 x 150 cm
Signatura: sign. M. Houser 2011 na rubu