olej, malířská lepenka
30,5 x 20,5 cm
Signatura: PD M. Šimková-Elgrová
kresba tuší, lavírovaná tuš
8,5 x 20,5 cm (výřez)
Signatura: PD F. Bílkovský
olej, plátno, lepenka
13,5 x 22,5 cm (výřez)
Signatura: LD M. Šimková-Elgrová
32 x 36 cm
Signatura: LD Chaba
akvarel, tempera, karton
24,5 x 17,5 cm (výřez)
Signatura: LD Fr. Kocourek
tempera, lepenka
20 x 35 cm
Signatura: PD Lukášek
akvarel, karton
20 x 29 cm
Signatura: PD Petrovan 1970 s dedikací
koláž
17,5 x 19,5 cm (výřez)
Signatura: PD Horníček
kombinovaná technika, sololit
28 x 45,5 cm
Signatura: PN M. Zezula 74
olej, lepenka
28 x 45,5 cm
Signatura: PD Jos. Šťastný 79
kombinovaná technika, sollit
30,5 x 55,5 cm
Signatura: PD Zezula 75
olej, lepenka
29,5 x 50 cm
Signatura: PD Jos. Šťastný 78
olej, lepenka
30 x 40 cm
Signatura: PD Hanza
olej, lepenka
38 x 28 cm
Signatura: PD Jos. Šťastný 74
30,5 x 22 cm (výřez)
Signatura: PD Rudolf Kundera
olej, tempera, lepenka
44 x 33 cm
Signatura: PN Svatopluk Souček 63
kresba tuší, pastel, karton
26 x 35,5 cm (výřez)
Signatura: LD Svatopluk Souček 50
29 x 43 cm (výřez)
Signatura: LD Petrovan 75
20 x 50 cm (výřez)
Signatura: PD Lukášek
1921
olej, plátno
33 x 47 cm
Signatura: PD Srp K.
olej, lepenka
33,5 x 48,5 cm
Signatura: LD Šimková-Elgrová 26
olej, lepenka
58,5 x 42 cm
Signatura: PD Jos. Šťastný 80
olej, plátno
25 x 48 cm
olej, malířská lepenka
50,5 x 35 cm
Signatura: PD Jos Šťastný (nečitelná datace)