olej, malířská lepenka
82 x 40 cm
Signatura: LD Hosnedlová 28
olej, plátno
45 x 52 cm
Signatura: PD M. Dostál 32
olej, lepenka
42,5 x 54 cm
Signatura: PD Lauterbach
24,5 x 31,5 cm
Signatura: PD V. Fiala
24 x 31,5 cm
Signatura: PD Vl. Pukl, LD Vl. Pukl 41 v tisku
barevná litografie
17,5 x 39,5 cm (výřez)
Signatura: PD Petr Dillinger v tisku
1895
barevná litografie
40,5 x 64 cm (výřez - luneta)
Signatura: PD Felix Jenewein 1895 v tisku
olej, plátno
60,5 x 55 cm
Signatura: PD Kubíček
olej, lepenka
33,5 x 49 cm
Signatura: PD O Bubeníček
olej, lepenka
36 x 49 cm
Signatura: PD Cyr - Jančálek 41.
karevné křídy, karton
36 x 52,5 cm
Signatura: PD monogram DJ
32,5 x 45 cm
Signatura: PD monogram DJ
45 x 35 cm
Signatura: PD Zábranský
olej, plátno
66 x 80,5 cm
Signatura: LD Josef Loukota
mezi 1968 - 1973
opticko-kinetický objekt, plast
47 x 47 x 8 cm
Signatura: na rubu COSTALONGA, F. Costalonga
barevná serigrafie, autorský tisk
50 x 50 cm
Signatura: PD Böhm 71
barevná serigrafie, zkušební tisk
59 x 59 cm
Signatura: PD Lenk 69
barevná serigrafie 43/200
54 x 54 cm
Signatura: PD Loewensberg 73
barevná serigrafie 43/200
54 x 54 cm
Signatura: PD Loewensberg 73
olej, akryl, plátno
101 x 90 cm
Signatura: Kokolia 1982 na rubu
69 x 48 cm
Signatura: UD Dlouhý 1996
34 x 20 cm (výřez)
Signatura: UD J. Vyleťal 1974, monogram JV.
muchláž, lavírovaná tuš
43 x 29,5 cm
Signatura: PD monogram s datací 9.5 87
koláž, proláž, chiasmáž
30 x 21 cm
Signatura: PD monogram JK 76