kombinovaná technika, kvaš, akvarel, tuš, karton
58 x 42 cm (výřez)
Signatura: PD monogram AP
olej, plátno
55 x 43,5 cm
Signatura: LN R. Kremlička 1932, na rrubu na blindrámu Rudolf Kremlička
kresba perem
5 x 11 cm
Signatura: neznačeno
kresba tuší, pastel
7 x 8 cm
Signatura: neznačeno
13,5 x 9,5 cm
Signatura: neznačeno
olej, plátno
88 x 65 cm
Signatura: PD V Špála 39
10,5 x 8,5 cm
Signatura: UD Boštík, B v tisku
14,5 x 10 cm
Signatura: neznačeno
1924
olej, plátno
55,5 x 43,8 cm
Signatura: PD Čapek 24
olej, plátno
74 x 100 cm
Signatura: LD Janoušek 32
olej, dřevěná deska
55,5 x 70 cm
Signatura: PD Lin Procházková 29, na rubu Lin Procházková 1929
8 x 9,5 cm
Signatura: Václav Boštík na rubu
kolem 1930
olej, plátno
100 x 110 cm
Signatura: PD O. Blažíček
1951
14 x 9 cm
Signatura: neznačeno
lept 2/10
12 x 9,5 cm
Signatura: PD M Š
olej, dřevěná deska
35 x 24,5 cm
Signatura: LD Mucha, na rubu LN Mucha 1919
25 x 20 cm
Signatura: PD Mžykovi v tisku
28 x 19 cm
Signatura: PD Věra Janoušková 1995 v tisku
kolem 1882
olej, plátno
51 x 63,5 cm
Signatura: LD J. Schikaneder
1897
olej, dřevěná deska
23 x 17,5 cm
Signatura: PN G. del Torre Venezia 1897
1906
olej, dřevěná deska
51,5 x 37,5 cm
Signatura: PD C. Pippich 06
2009
barevná litografie
48,5 x 34,5 cm
Signatura: PD Načeradský 2009
2009
barevná litografie 20/100
49 x 34,5 cm
Signatura: PD Singer 2009
barevná litografie 14/100
32,5 x 53 cm
Signatura: PD J. Valečka