kamenorytina
24,5 x 17,5 cm
Signatura: PD K Svolinský, LD KS 1953 v tisku
15 x 11 cm
Signatura: PD KSvolinský, UD K. Svolinský v tisku
lept 196/200
20,5 x 15 cm
Signatura: PD J. Pileček 86
barevná litografie
18 x 12,5 cm
Signatura: neznačeno
1952
11 x 15 cm
Signatura: PD Mahelka
barevná serigrafie
18 x 11,5 cm
Signatura: neznačeno
barevná litografie
20,5 x 15,5 cm
Signatura: PD Vojt Sedláček
16,5 x 11 cm
Signatura: UD Liesler 81
akvarel, karton
41 x 50,5 cm (výřez)
Signatura: LD F. Zikmund
tempera, malířská lepenka
52,5 x 63 cm
Signatura: LD Bořivoj Žufan 41
8 x 9,5 cm
Signatura: PD Liesler
7 x 11 cm
Signatura: PD Lacina
temera, lepenka
56,5 x 76 cm
Signatura: PD Bořivoj Žufan 41
litografie
17 x 12 cm
Signatura: LD ŠM, PU ŠM 55 v tisku
32 x 19 cm
Signatura: PD Josef Vaic
olej, karton
43,5 x 60,5 cm
Signatura: PD Toman
vernis mou
29 x 25,5 cm
Signatura: PD Josef Vaic
lavírovaná tuš, pastel
44,5 x 63 cm
Signatura: PD Kybal 68
barevná litografie 85/92
30,5 x 19,5 cm
Signatura: PD A Born
měkký kryt
31,5 x 23,5 cm
Signatura: PD Josef Vaic
pastel, barevné křídy
31,5 x 44,5 cm
Signatura: UD monogram DJ
měkký kryt
31,5 x 23,5 cm
Signatura: PD Josef Vaic
kombinovaná technika, olej, asambláž, sololit
100 x 115 cm
Signatura: PD Malina, na rubu M. M. Pohádky 87
23 x 14,5 cm
Signatura: PD H. Schindler