olej, dřevěná deska (původní Eckův rám)
22,5 x 18,5 cm
Signatura: UD Mucha
Vyvolávací cena: | 350 000 Kč |
olej, plátno
54,5 x 81,5 cm
Signatura: LD V. Radimský
Vyvolávací cena: | 650 000 Kč |
olej, plátno
96 x 125 cm
Signatura: PD Aug. Mervart 40.
Vyvolávací cena: | 70 000 Kč |
kolem 1906
olej, lepenka
69 x 84 cm
Signatura: neznačeno
Vyvolávací cena: | 450 000 Kč |
kolem 1915
olej, plátno
75 x 53 cm
Signatura: PD Beneš
Vyvolávací cena: | 800 000 Kč |
1922
olej, plátno
69 x 90 cm
Signatura: LD VŠ 22
olej plátno
65 x 67 cm
Signatura: LD Janoušek 25
Vyvolávací cena: | 250 000 Kč |
olej, dřevěná deska, parketáž
49 x 60 cm
Signatura: PD Emil Filla 33
Vyvolávací cena: | 2 800 000 Kč |
pastel, lepenka
86 x 69 cm
Signatura: PD Wachsmann 23
Vyvolávací cena: | 110 000 Kč |
olej, plátno
84 x 84 cm
Signatura: PD Matulka
Vyvolávací cena: | 190 000 Kč |
olej, plátno
60 x 79 cm
Signatura: PD Willi Nowak
kolem 1925
originální fotografie - pigment
28,6 x 22,6 cm
Signatura: LD autorské slepotiskové razítko Copyright Drtikol Prague
1924
olej, plátno
105,5 x 75 cm
Signatura: LD Emil Filla 24, na rubu Emil Filla 24.
Vyvolávací cena: | 5 500 000 Kč |
tužka, akvarel
14 x 14 cm
Signatura: LD monogram PV
Vyvolávací cena: | 80 000 Kč |
pastel, papír
33,5 x 18 cm
Signatura: LD Kupka, na rubu autorské razítko Frank KUPKA, 7. Rue Lemaitre, PUTEAUX (Seine)
olej, plátno
41 x 27,5 cm
Signatura: PD F Janoušek
Vyvolávací cena: | 480 000 Kč |
olej, plátno
24 x 43 cm
Signatura: LD V. Tikal 43
Vyvolávací cena: | 1 200 000 Kč |
akvarel, papír
11,4 x 10,2 cm
Signatura: LD Kupka
Vyvolávací cena: | 150 000 Kč |
olej, sololit
36 x 42,5 cm
Signatura: LD Kamil Lhoták
Vyvolávací cena: | 1 400 000 Kč |
olej, plátno
86,5 x 115 cm
Signatura: PD K Černý 41
Vyvolávací cena: | 3 500 000 Kč |
olej, sololit
17,5 x 32 cm
Signatura: PD Kamil Lhoták
olej, překližka
29 x 34 cm
Signatura: PD Trnka
Vyvolávací cena: | 45 000 Kč |
olej, plátno
46,5 x 55,5 cm
Signatura: PD Coubine
Vyvolávací cena: | 160 000 Kč |
olej, plátno
59 x 66 cm
Signatura: PD K. Jílek 72
Vyvolávací cena: | 55 000 Kč |