kvaš
16 x 13,5 cm
Signatura: neznačeno
akvarel
14 x 21 cm
Signatura: PD Jiří Dvořák 1933
barevná litografie
29 x 19,5 cm
Signatura: UN Lamr
38,5 x 25 cm
Signatura: neznačeno
konec 40. let 20. stol.
voskový pastel, akvarel, karton, lepenka
28,5 x 12,5 cm
Signatura: PD Kybal
akvarel, tuš, tužka, běloba, papír na černě barvené lapence
29 x 15 cm
Signatura: LD Ky 62
14,5 x 11 cm
Signatura: PD Konůpek
litografie
13 x 10 cm
Signatura: PD V Silovský
litografie
22,5 x 14 cm
Signatura: PD Karel Müller
litografie
17,5 x 12 cm
Signatura: nesignováno
5,5 x 8 cm
Signatura: PD C. Bouda
strukturální grafika, autorský tisk
18,5 x 16 cm
Signatura: Čepelák
13,5 x 7 cm
Signatura: nesignováno
14,5 x 9 cm
Signatura: LD monogram SK
barevný linoryt
18 x 28 cm
Signatura: nesignováno
akvarel, tuš
18,5 x 32 cm
Signatura: nesignováno
2004
enkaustika, dřevotříska
50 x 50 cm
Signatura: PD Klimeček 04
akvarel, tuš
18,5 x 32,5 cm
Signatura: nesignováno
enkaustika, dřevěná deska
35 x 28,5 cm
Signatura: PD Klimeček
olej, vrypy, plátno, lepenka
65 x 50 cm
kvaš, karton, lepenka
46 x 55 cm
Signatura: neznačeno
akvarel, tuš
18,5 x 32,5 cm
Signatura: nesignováno
akvarel, tuš
19,5 x 32,5 cm
Signatura: nesignováno
akvarel, tuš
21,5 x 35,5 cm
Signatura: nesignováno