olej, vrypy, překližka
29 x 37,5 cm
Signatura: PD Al. Schneiderka
18 x 15 cm
Signatura: UD Boštík
olej, vrypy, překližka
29 x 37 cm
Signatura: PD Al. Schneiderka
akvarel, pastel
29,5 x 19 cm (výřez)
Signatura: PD Al. Sch
kombinovaná technika, pastel, lavírování
34 x 42 cm (výřez)
Signatura: PD Al. Sch
34 x 44 cm (výřez)
Signatura: PD Al. Sch
29 x 37 cm (výřez)
Signatura: PD Al. Sch
34,5 x 41 cm (výřez)
Signatura: PD Al. Sch
litografie 2/35
13,7 x 17,7 cm
Signatura: PD MŠvabinský
kombinovaná technika, pastel, barevné křídy
33 x 43 cm (výřez)
Signatura: PD Al. Schneiderka
litografie 6/33
14,3 x 20,5 cm
Signatura: PD MŠvabinský
suchá jehla s monotypem, s vrstvou hedvábného papíru
10,5 x 7,5 cm
Signatura: PD Reynek
kombinovaná technika, pastel, barevné křídy, lavírování
33 x 47 cm (výřez)
barevná litografie
18 x 25 cm
Signatura: neznačeno
37,5 x 46 cm (výřez)
1951
soubor 14 litografií
cca 32 x 20 cm
Signatura: na straně s popisem Ludmila Jiřincová
akvarel, tuš
30 x 21 cm
Signatura: PD 15.8.1968 H
15 x 13 cm
Signatura: PD Zd. Mézl
1951
tempera, lepenka
23 x 32,5 cm
Signatura: PD Mézl 51
lept 10/50
17 x 15 cm
Signatura: PD J. Smid
lept 25/50
17 x 15 cm
Signatura: PD J. Smid
lept 25/50
14 x 9 cm
Signatura: PD J. Smid
8 x různá technika, soubor č. 160
20,5 x 15,5/22,5 x 16 cm
Signatura: 8 x PD Josef Hodek
barevné mastné křídy
12 x 14 cm
Signatura: PD 64 Kadrnožka