akvarel, pastel, karton
42,5 x 28 cm (výřez)
Signatura: LD Rezner Fr. 46
olej, lepenka
22 x 41,5 cm (výřez)
Signatura: LD Sadovský
1912
29,6 x 27 cm
Signatura: PD T. F. Šimon, LD autorské razítko, monogram TFŠ 1912 v tisku
olej, vrypy, plátno
65 x 50 cm
2011
barevný dřevoryt 31/53
26 x 33,5 cm (výřez)
Signatura: PD Jan Vičar 2011 na paspartě
olej, karton
22 x 37 cm (výřez)
Signatura: PD Lukášek
olej, pastel, karton
26,5 x 36,5 cm (výřez)
Signatura: PD Lukášek
rudka, karton
43 x 53 cm
Signatura: PD 21. VIII. 1936 Krs
barevná litografie 39/50
19 x 34 cm
Signatura: PD J. Valečka
32,5 x 55 cm (výřez)
Signatura: PD Jedlička
2012
kombinovaná grafická technika 14/50
31,5 x 24,5 cm
Signatura: PD J. Šerých 012
olej, pastel, karton
29,5 x 59,5 cm (výřez)
Signatura: PD Lukášek
akvarel, karton
43,5 x 64,5 cm (výřez)
Signatura: PD P. Kryl 79
olej, lepenka
57 x 76 cm
Signatura: PD V. Fojt? 73
olej, sololit
57 x 113 cm
Signatura: PD A. F. Stehlík
21 x 20,5 cm
Signatura: na rubu Komárek
15,5 x 12,5 cm
Signatura: PD V. Komárek
25,5 x 18 cm
Signatura: UD Rocman
kamenorytina, litografie
26 x 19 cm
Signatura: PD C Bouda, LD CB v tisku
17 x 12,5 cm
Signatura: LD C Bouda, PD CB v tisku
16 x 11 cm
Signatura: PD Jan Sládek
barevná litografie
26,5 x 17,5 cm
Signatura: PD A Strnadel
22,5 x 16 cm
Signatura: PD K. Štěch
litografie 72/100
19 x 13,5 cm
Signatura: PD M. Kazdová