svítící objekt, plexi a aluminium s grafikou, el. šňůra
75 cm průměr
Vyvolávací cena: | 45 000 Kč |
2011
asfalt, boty
80 x 90 x 85 cm
Vyvolávací cena: | 240 000 Kč |
2013
akryl, vypáraná džínovina, plátno
170 x 170 cm
Signatura: sign. Matoušek 2013 na rubu
Vyvolávací cena: | 120 000 Kč |
2014
akryl, plátno
189 x 135 cm
Signatura: sign. Andrej Dúbravský 014 na rubu
Vyvolávací cena: | 115 000 Kč |
2014
90 x 95 cm
Signatura: sign. na rubu Böhm David Franta Jiří 2014
Vyvolávací cena: | 110 000 Kč |
2013
akryl, syntetické laky, plátno, dřevo
120 cm průměr
Signatura: sign. Petr Dub 2013 na rubu
Vyvolávací cena: | 70 000 Kč |
olej, plátno
130 x 175 cm
Signatura: sign. Kokolia na rubu
Vyvolávací cena: | 180 000 Kč |
2011
tuš, papír, plátno
130 x 130 cm
Signatura: sign. Michaela Maupicová 2011 na rubu
Vyvolávací cena: | 48 000 Kč |
2013
prostorový objekt
124 x 117 x 5 cm
Signatura: sign. nezjištěna
Vyvolávací cena: | 500 000 Kč |
2008
akryl, plátno
100 x 150 cm
Signatura: sign. PN Vláďa 08
Vyvolávací cena: | 95 000 Kč |
1987-88
akryl, plátno
130 x 162 cm
Signatura: sign. PD Načeradský 1987-88, Načeradský / 1987-88 na rubu na blindrámu
Vyvolávací cena: | 150 000 Kč |
2013
olej, plátno
200 x 145 cm
Signatura: sign. PD Typlt 13, Lubomír Typlt 8.2.2013 na rubu
Vyvolávací cena: | 140 000 Kč |
2007
akryl, plátno
120 x 100+120 x 100 cm
Signatura: sign. oba Anežka Hošková 2007 na rubu
komb. technika, olej, tempera, písky, deska, pletivo
123 x 111 cm
Signatura: sign. PU M. Rittstein 79, na rubu M. Rittstein 1979
Vyvolávací cena: | 350 000 Kč |
2006
akryl, plátno
155 x 235 cm
Signatura: sign. Petr Pastrňák 2006 na rubu
akryl, mýdlové bubliny s pigmenty, plátno
145 x 200
Signatura: sign. 2 x dokoupil na rubu
Vyvolávací cena: | 800 000 Kč |
2012
epoxid, barva, laminátový odlitek, kovová konstrukce
135 x 185 cm
Signatura: sign. 2012 Jan Kovářík na rubu
skleněné korálky, plátno
110 x 140 cm
Signatura: neznačeno
Vyvolávací cena: | 75 000 Kč |
2010
akryl, stékaná barva, plátno
190 x 270 cm
Signatura: sign. Šimera 2010 na rubu
2003
akryl, plátno
130 x 140 cm
Signatura: sign. na rubu Jiří David 2003
2006
olej, plátno
70 x 100 cm
Signatura: sign. Malina 2006 na rubu
2008
akryl, plátno, dřevěná deska
135 cm průměr
Signatura: sign. na rubu Patricie Fexová Oko B. P. 2008
2004
olej na plátně
60 x 45 cm
Signatura: sign. na rubu dr. Soukup 2004
2013
akryl, plátno
65 x 105 cm
Signatura: sign. Aleš Novák 13
Vyvolávací cena: | 35 000 Kč |