2011
barevný dřevoryt 31/53
26 x 33,5 cm
Signatura: PD Jan Vičar, LD 2011 na paspartě
barevná litografie 39/50
19 x 34 cm
Signatura: PD J. Valečka
2002
kombinovaná grafická technika 14/50
31,5 x 24,5 cm
Signatura: PD J. Šerých 02
22 x 30 cm
Signatura: PD Jiří Dvořák
25 x 31,5 cm
Signatura: PD mponogram DJ
akvarel
21 x 29 cm
Signatura: PD Jiří Dvořák
akvarel
41 x 52,5 cm (výřez)
Signatura: PD Ed. Milén
litografie
27,5 x 20,5 cm
Signatura: PD MŠvabinský
olej, plátno
45 x 52 cm
Signatura: PD M. Dostál 32
dřevoryt 6/86
53 x 41 cm
Signatura: PD MŠvabinský, LD M Švabinský 1931 v tisku
olej, plátno
75 x 101 cm
Signatura: LD Míčko 70
enkaustika, tkanina, sololit
22 x 19,5 cm
Signatura: PD V. Kiml
enkaustika, tkanina, sololit
23 x 20,5 cm
Signatura: PD V. Kiml
litografie
17,5 x 11,5 cm
Signatura: PD MŠvabinský
litografie
17,5 x 11,5 cm
Signatura: PD MŠvabinský
litografie
18,5 x 11,5 cm
Signatura: PD MŠvabinský
akryl, tuš, plátno
25,5 x 20 cm
Signatura: UN A. Lamr 75
litografie 2/20
27,5 x 20,5 cm
Signatura: PD MŠvabinský, LD MŠvabinský 38 v tisku
cínová plaketa
18,5 x 18,5 cm
Signatura: E. Kmentová na rubu
barevná litografie
42 x 55 cm
Signatura: PD Al. Fišárek
2. pol. 17. st
olej, plátno
118 x 93 cm
Signatura: sign. nezjištěna
Vyvolávací cena: | 650 000 Kč |
olej, plátno
118 x 98 cm
Signatura: sign. PD Schikaneder
Vyvolávací cena: | 2 700 000 Kč |
1900
olej, plátno
113 x 71 cm
Signatura: sign. PD J. P.
Vyvolávací cena: | 6 000 000 Kč |
olej, plátno
85 x 101 cm
Signatura: sign. PD K. Schadt
Vyvolávací cena: | 120 000 Kč |