olej, plátno, lepenka
24 x 69 cm
Signatura: PD M. Šimková-Elgrová
tempera
60 x 44,5 cm
Signatura: PD Svatopluk Souček
akvarel
36,5 x 40,5 cm (výřez)
Signatura: PD M. Netík 79
akvarel, uhel
30,5 x 42,5 cm (výřez)
Signatura: LD F. Chmelař 1962
olej, sololit
18,5 x 66 cm
Signatura: PD Jos. Šťastný 73
olej, překližka
60,5 x 28 cm
Signatura: PD Jos. Šťastný, na rubu Jos. Šťastný 83
olej, lepenka
37 x 26 cm
Signatura: LD Chaba
barevná serigrafie 2/100
50,5 x 39,5 cm
Signatura: PD Karel Chaba 82
1911
36 x 30 cm
Signatura: PD M Švabinský
1917
21,2 x 14,2 cm
Signatura: UD Josef Čapek 1921
11,1 x 8,4 cm
Signatura: UD Tichý 50
13,5 x 8,5 cm
Signatura: PD Reynek
10,5 x 9 cm
Signatura: UD Josef Čapek
41 x 31 cm
Signatura: UD Zábranský, na rubu Vlastimil Zábranský
olej, lepenka
19 x 24,5 cm
Signatura: PD Fr. Líbal
akvarel, kvaš, karton
29 x 29 cm
10 x 15 cm (výřez)
Signatura: LD J. Z.
kresba tužkou, akvarel
35,5 x 25 cm (výřez
Signatura: LD Jan Dědina
2008
olej, plátno
23 x 26 cm
Signatura: PD P Šmaha 08, na rubu Petr Šmaha IX. 08
olej, plátno
73 x 100 cm
1948/2001
barevná serigrafie 5/50
76 x 54,5 cm
Signatura: PD J. Válová 1948/2001
litografie 55/60
59 x 48,5 cm
Signatura: UD Anderle
tapiserie
80 x 107 cm
olej, překližka
29 x 38 cm
Signatura: neznačeno