36,5 x 44 cm (výřez)
Signatura: PD M 93, LD 4. 5.
litografie
33,5 x 20 cm (výřez)
Signatura: UD L. Jiřincová
kresba tužkou, karton
33 x 21 cm (výřez)
Signatura: UD L. Jiřincová
dřevoryt, novotisk 50/200
24,5 x 17,5 cm
Signatura: neznačeno
akvarel, karton
20 x 28 cm (výřez)
litografie
16,5 x 11,5 cm
Signatura: PD V Komárek 68
akvarel, tužka, karton
20,5 x 29 cm (výřez)
Signatura: PN P. K.
akvarel, kresba tuší, karton
24 x 18,5 cm
Signatura: PD P. Kotík
akvarel, uhel, karton
41,5 x 29,5 cm
Signatura: UD Jan Kotík 89
linoryt, akvarel 504/600
18 x 14 cm
Signatura: PD A. Antonová 96
20,5 x 14 cm
Signatura: PD Klápště 87
akvarel
24 x 19,5 cm (výřez)
Signatura: PD F. Boháček
barevný lept 40/50
19,5 x 14 cm
Signatura: PD Ota Janeček
21 x 28 cm
Signatura: PD Jar. Votruba
barevná litografie 9/90
70 x 50 cm
Signatura: PD Mirvald 73
akvarel
39,5 x 27,5 cm (výřez)
Signatura: PD Dobiáš
kresba tužkou, pastel, karton
35 x 48 cm
Signatura: LD Máchal
akvarel, karton
45 x 63 cm
Signatura: neznačeno
2004
litografie, autorský tisk
41 x 47 cm
Signatura: PD Eva Vacková 2004
dřevoryt 2/6
25 x 20 cm
Signatura: PD Olga Kolovratová 1967, LD KO v tisku
kresba uhlem
30 x 22,5 cm (výřez)
Signatura: PD 63 K
akvarel, karton
34 x 49 cm (výřez)
Signatura: PD Willi Nowak
28,5 x 34 cm (výřez)
barevná litografie 20/50
27,5 x 37,5 cm
Signatura: UD Hodonský F