1877–1942
852
144 %
210 000 Kč
2 487 Kč
900 000 Kč
v 13,5 ✕ š 16 cm
Signatura: neznačeno
v 17,5 ✕ š 12,5 cm
Signatura: PD monogram TFŠ v tisku
barevná akvatinta, tisk č. 228
v 35,5 ✕ š 27 cm
Signatura: PD T. F. Šimon, monogram TFŠ v tisku, LD autorské razítko
1900
38 x 27 cm
Signatura: nesignováno
35 x 27 cm
Signatura: T. F. Šimon, v tisku TFŠ
1909
akvatinta
22 x 31,5 cm
20 x 14,5 cm
Signatura: T.F.Šimon, v tisku TFŠ
30. léta
tužka
20 x 14,5 cm
Signatura: nesignováno
30. léta
akvatinta
15 x 11 cm
Signatura: T. F. Šimon, v tisku TFŠ, autorský tisk
tužka
27 x 22 cm
Signatura: nesignováno
1917
tužka
27 x 16 cm
Signatura: T.F.Šimon 1917
1917
tužka
29 x 12 cm
Signatura: nesignováno
bílá tužka
16,5 x 15 cm
Signatura: nesignováno
15 x 9 cm
1912
litografie
20 x 23,5 cm