1877–1942
852
144 %
210 000 Kč
2 487 Kč
900 000 Kč
v 13,5 ✕ š 16 cm
Signatura: neznačeno
v 17,5 ✕ š 12,5 cm
Signatura: PD monogram TFŠ v tisku
barevná akvatinta, tisk č. 228
v 35,5 ✕ š 27 cm
Signatura: PD T. F. Šimon, monogram TFŠ v tisku, LD autorské razítko
10 x 7,5 cm
Signatura: T. F. Šimon
lept, tužka
26 x 32 cm
Signatura: T. F. Šimon
měkký kryt
38,5 x 23 cm
Signatura: T. F. Š 1919
akvatinta a měkký kryt
31,5 x 42 cm
Signatura: T. F. Šimon
barevná akvatinta
33,5 x 39,5 cm
Signatura: nesignováno
kresba tužkou, pero
31 x 40 cm
Signatura: T. F. Š.
1911
měkký kryt
25 x 27 cm
Signatura: T. F. Šimon 1911
1904
tužka
22 x 20 cm
Signatura: nesignováno
1911
23 x 17 cm
Signatura: T. F. Šimon 1911
péro, modrá tuš
16 x 11,5 cm
Signatura: nesignováno
tužka
20,5 x 14,5 cm
Signatura: T. F. Š.
1918
25 x 17,5 cm
Signatura: T. F. Šimon