1877–1942
852
144 %
210 000 Kč
2 487 Kč
900 000 Kč
v 13,5 ✕ š 16 cm
Signatura: neznačeno
v 17,5 ✕ š 12,5 cm
Signatura: PD monogram TFŠ v tisku
barevná akvatinta, tisk č. 228
v 35,5 ✕ š 27 cm
Signatura: PD T. F. Šimon, monogram TFŠ v tisku, LD autorské razítko
1913
kresba tužkou, papír
17 x 14 cm
Signatura: nesignováno
30 x 21 cm
Signatura: T. F. Šimon
1906
barevná akvatinta
27,5 x 32 cm
Signatura: F. Šimon 06
vernis - mou
21 x 16 cm
Signatura: v tisku TFŠ
1914
7 x 7,5 cm
Signatura: T.F.Šimon
20 x 17,5 cm
Signatura: T.F.Šimon
12,5 x 8,5 cm
Signatura: T.F.Šimon
tužka
18 x 12 cm
Signatura: nesignováno
1910
lept a tužka
22 x 16 cm
Signatura: T.F.Šimon
barevné vernis mou
10,5 x 10 cm
Signatura: FŠ.
16 x 19,5 cm
Signatura: T.F.Šimon
1918
akvatinta (15 tisků)
24 x 20 cm
Signatura: T.F.Šimon