1877–1942
852
144 %
210 000 Kč
2 487 Kč
900 000 Kč
v 13,5 ✕ š 16 cm
Signatura: neznačeno
v 17,5 ✕ š 12,5 cm
Signatura: PD monogram TFŠ v tisku
barevná akvatinta, tisk č. 228
v 35,5 ✕ š 27 cm
Signatura: PD T. F. Šimon, monogram TFŠ v tisku, LD autorské razítko
17 x 18 cm
Signatura: T. F. Šimon
1903
21 x 17 cm
Signatura: TFŠ
1910
16,5 x 13,5 cm
Signatura: monogramem TFŠ
11 x 12,5 cm
Signatura: T. F. Šimon
kol. r. 1915
olej, lepenka
27 x 23 cm
Signatura: PD monogramem TFŠ
36 x 57 cm
Signatura: T. F. Šimon
1909
olej, plátno na překližce
22 x 16 cm
Signatura: LD TF Šimon
akvatinta
34 x 39 cm
Signatura: monogramem TFŠ
barevný nátisk
31,5 x 30 cm
1907
lept (2. stav)
32 x 39,5 cm
Signatura: v tisku monogramem TFŠ
barevná litografie
14,5 x 29 cm
Signatura: PD T. F. Šimon
litografie
25,5 x 18,3 cm
Signatura: v desce monogramem T. F. Šimon