1877–1942
851
144 %
210 000 Kč
2 487 Kč
900 000 Kč
barevný lept č. 131
39 x 31 cm
Signatura: PD T. F. Šimon, UD monogram TFŠ v tisku
1909
barevný lept č. 280
30 x 30 cm
Signatura: PD T. F. Šimon, UD monogram TFŠ 1909 v tisku, LD autorské razítko
1913
32 x 38,5 cm
Signatura: PD T. F. Šimon, PN monogram TFŠ 1913 v tisku
1913
32 x 38,5 cm
olej, plátno
60 x 73 cm
Signatura: sign. PD T. F. Šimon
31,5 x 24,5 cm
Signatura: PD T. F. Šimon, LD monogram TFŠ v tisku
1924
4 x 9 cm
Signatura: PD pod textem T. F. Šimon, PD monogram TFŠ v tisku
7 x 4 cm
Signatura: PD T. F. Šimon
1922
11,5 x 5,5 cm
Signatura: PD T. F. Šimon, UD autorské razítko
11 x 7 cm
Signatura: UD T. F. Šimon a autorské razítko, LU monogram TFŠ v tisku
11,5 x 8 cm
Signatura: PD T. F. Šimon v tisku
1924
11,5 x 7 cm
Signatura: PD T. F. Šimon, monogram TFŠ v tisku, UD autorské razítko