1877–1942
852
144 %
210 000 Kč
2 487 Kč
900 000 Kč
v 13,5 ✕ š 16 cm
Signatura: neznačeno
v 17,5 ✕ š 12,5 cm
Signatura: PD monogram TFŠ v tisku
barevná akvatinta, tisk č. 228
v 35,5 ✕ š 27 cm
Signatura: PD T. F. Šimon, monogram TFŠ v tisku, LD autorské razítko
bílá tužka na černém papíře
21,8 x 18,8 cm
Signatura: T. F. Šimon
1900
pero, akvarel
7,5 x 22,5 cm
Signatura: F. Šimon 1900
25,5 x 20 cm
Signatura: nesignováno
1927 - 30
24 x 18 cm
Signatura: monogram TFŠ
1910
měkký kryt, suchá jehla (N 125)
23,8 x 17,8 cm
Signatura: T. F. Šimon 1910
olej, lepenka
27 x 35 cm
Signatura: T. F. Šimon
1900
olej, plátno
21 x 31 cm
Signatura: nesignováno
1914
kresba
30,5 x 23 cm
Signatura: T. F. Š.
tužka
43 x 32,5 cm
Signatura: T. F. Šimon 1932
lept (II. stav)
35,5 x 27,5 cm
Signatura: T. F. Šimon
23 x 29 cm
Signatura: T. F. Šimon
cca 1938
tužka
32,5 x 25 cm
Signatura: T. F. Š.